Clip in vlnité vlasy pravé lidské REMY 53cm - měděná

Clip in vlnité vlasy pravé lidské REMY 53cm - měděná
Akce

Vlnitý Clip in set k prodloužení a zahuštění ze 100% lidských vlasů. Délka 53 cm, gramáž 100 g.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 3 870 Kč vč. DPH

2 890 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Vlnitý Clip in set z pravých lidských vlasů v REMY kvalitě - 53 cm/100 g

Pokud toužíte po zvlněných dlouhých a hustých vlasech, je tento clip in set je pro vás to pravé.

Set obsahuje celkem 8 různě širokých pásů:

1x pás 21cm (4 sponky)
2x pás 15cm (3 sponky)
2x pás 10cm (2 sponky)
3x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka
: 53 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: vlnitá (vlasy jsou vlněny uměle, tzn. mohou se časem narovnávat, na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka)

K nákupu Clip in od nás dostanete zdarma 3 náhradní sponky navíc a také jednoduchý návod, jak o vlasy pečovat. V případě, že hledáte ještě větší hustotu vlasů nebo kupujete Clip in vlasy pravidelně, můžeme Vám doporučit výhodnou Deluxe sadu.

Rozložení vlasových pásů v clip in setu

Výhody Clip in metody:

Clip in je vůbec tou nejoblíbenější metodou prodloužení a zahuštění vlasů po celém světě. Důvodů, proč si ženy a dívky stále častěji volí právě Clip in vlasy, je mnoho.

 • rychlá a snadná aplikace a proměna
 • domácí metoda, nemusíte nikam chodit
 • šetrnost k vlastním vlasům
 • úspora času a peněz za kadeřníky
 • nenáročná údržba
 • možnost používat trvale i jen přiležitostně
 • clip vlasy nepramínkují
 • dlouhá životnost
 • žádné starosti s posunováním spojů
Clip in příčesky vám zkrátka budou dělat radost kdykoliv je připnete, ať už na denní nošení nebo na zvláštní příležitost. Za minimální čas a velmi nízkou cenu dosáhnete toho, na co běžně ženy a dívky po celém světě čekají dlouhé roky.
 

Clip in vlasy k prodloužení

Jak připnout Clip in vlasy

Zvládnu Clip in připnout?

Určitě ano! Právě díky jednoduché aplikaci je tato metoda tolik oblíbená. Opravdu na tom nic není a pokud se Vám to nepodaří hned napoprvé, nevadí. Někdy to chce zkrátka trochu cviku. V případě že si nebudete připínáním vlasů jistá, můžete se podívat na TENTO videonávod. Nejširší clip in pás (21 cm široký, 4 sponky) se nejčastěji připíná na zadní část hlavy, přibližně do úrovně uší, menší pásky se pak připínají více do krajů, s ohledem na střih vlasů. Jak si pásy připnete závisí tedy pouze na Vás a Vaší kreativitě.

Opravdu na vlasech drží?

Clip in sponky v našich sadách jsou kvalitně přišity a opatřeny silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí. To ocení zejména majitelky jemných vlasů. Tento prvek je výhodou i při vytváření účesů a při sportovních aktivitách. Pro ještě větší jistotu můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat. Naše clipy Vám nebudou po hlavě "cestovat" - na vlasech drží jako přibité.

Připínání Clip in - prodloužení vlasů doma

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů

Jaký je princip Clip in metody?

Clip in metoda prodlužování vlasů je nejšetrnější metodou prodlužování a zahušťování vlasů. Vlasy jsou pečlivě našity do vlasových pásů, které se následně připínají speciálními sponečkami do Vašich vlasů. Aplikace je velice jednoduchá a rychlá, zvládnete ji doma již za pár minut. Žádné další náklady za prodlužování vlasů nebo posunování spojů u kadeřnice už se Vás tak nebudou týkat. Jedná se o nepermanentní metodu prodlužování, což znamená, že se vlasy sundávají na noc, nemáte je tedy na hlavě trvale. Clip in můžete nosit denně nebo příležitostně, záleží jen na vás. Po odepnutí stačí vlasy pročesat a uložit na příští použití. Z tohoto důvodu se clip in sety výborně hodí do účesů na nejrůznější společenské události jako svatby či plesy, kdy je občas nutné doplnit délku a hustotu pro požadovaný výsledek. Navíc lze pravé vlasy také upravovat kulmou či žehličkou.

I s nasazenými Clip in můžete vlasy svázat do culíku nebo copu. Nemusíte se nijak omezovat, právě naopak. Pocit z dlouhých hustých vlasů si užijete!

Metoda Clip in prodloužení vlasů

Výběr odstínu, délka a případná výměna

Co když nevyberu správně odstín nebo délku? Nevadí..

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín zvolit. Nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Naše příčesky z pravých vlasů je možné tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy. Pro blondýnky je zde ještě možnost použít silver šampon na potlačení žlutých tónů, který je lepší smíchat půl na půl s klasickým šamponem a hned smýt. Předejdete tak fialovým nádechům. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Přemýšlíte, jakou délku zvolit a nemáte představu, kam až budou vlasy sahat? Záleží vždy na Vaší výšce. Slečna na obrázku je vysoká asi 170 cm. Metrem můžete změřit vybranou délku příčesků od úrovně uší směrem dolů. Budete mít také lepší představu, jaký bude rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o Clip in vlasy pečovat

Co dělat, aby mi Clip vlasy dlouho vydržely?

Péče o Clip in vlasy není nijak náročná, ale přesto doporučujeme věnovat pozornost výživě a hydrataci, jelikož vlasy jsou přece jen už jednou ustřiženy a nedostávají tak přirozenou výživu z vlasové pokožky. Clip in se nemastí, jako vlastní vlasy a tudíž není potřeba je umývat tak často. Spíše jde o očištění od působení vnějších vlivů (déšť, smog, prach z ulice atd.) a odstranění zbytků stylingových přípravků.
Clip in vlasy mají ze všech metod tu nejdelší životnost při minimálních nárocích na péči. Připravili jsme pro vás také tento návod na péči a údržbu Clip in vlasů.

Nespálím vlasy žehlením a kulmováním?

Naše příčesky z pravých vlasů můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná, jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Mějte na paměti, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů. Profesionální přípravek na ochranu vlasů před teplem doporučujeme mít ve výbavě.

Fénování Clip in není problém a i zde platí, že vhodnější je nižší teplota. Pokud ovšem máte možnost, po umytí vlasy promačkejte od přebytečné vody a nechte volně uschnout.

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Poměr ceny a kvality těchto Clip in příčesků je věcí k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které dokonale zapadají do našich středoevropských vlasů a u kterých je díky REMY kvalitě omezeno cuchání. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Specialista na prodlužování vlasů, odborné poradenství v péči o vlasy, kadeřník a vizážista.

"Clip in vlasy jsou podle mého názoru nejlepší volbou pro ženy a dívky, které nechtějí opakovaně docházet do kadeřnických salonů na posunutí spojů, jako je tomu u ostatních metod prodlužování vlasů."

"Tyto Clip in vlasy běžně používám do svatebních a společenských účesů. Většina svatebčanů pak jen obdivně kouká na nevěstu a diví se, jakým kouzlem jí narostly tak krásné dlouhé a husté vlasy během tak krátké doby. Naše Clip in příčesky se již ''účastnily'' i několika soutěží krásy a dokonce s finalistkami cestovaly i za oceán."

"Kvalita a zpracování těchto vlasů je na vysoké úrovni a v poměru k dané ceně jde opravdu o skvělou nabídku. Samozřejmě je ale nutné si uvědomit, že vlas je jednou ustřižený a přirozenou výživu z pokožky hlavy již nedostává. Proto doporučuji věnovat péči zvýšenou pozornost."

"Mějte své příčesky prostě rády, jakoby to byly Vaše vlastní vlasy, odrazí se to pak na dlouhé životnosti."

Podobné produkty ze stejné kategorie