Clip in příčesek culík / cop 100% japonský kanekalon 60cm - přírodní blond

Clip in příčesek culík / cop 100% japonský kanekalon 60cm - přírodní blond
Sleva

Příčes - dlouhý Clip in culík ze 100% japonského kanekalonu. Kvalitní syntetický materiál. Délka 60 cm.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 1 748 Kč vč. DPH

960 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Clip in culík z japonského kanekalonu - 60 cm.

Dlouhý elegantní culík je moderní, nadčasový a přitom stále praktický účes. Díky tomuto příčesu z kvalitního syntetického materiálu jej můžete mít i Vy!

Aplikace je skutečně velmi jednoduchá a zabere maximálně pár minut. Příčes můžete nosit při jakékoliv příležitosti. Nezáleží, jestli jdete do práce, na nákupy, máte schůzku nebo sportujete. Japonský kanekalon je umělé vlákno svou strukturou nejvíce podobné pravým vlasům. Jde o hladký lesklý materiál, který lze upravit kulmou nebo žehličkou.

Typ příčesu: Culík z umělého vlákna
Materiál:
100% japonský kanekalon
Délka
: 60- 63 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: rovná

Při nákupu příčesu z umělého vlákna od nás dostanete také návod na jeho údržbu. Pokud si nebudete jistá, zda je pro vás tento materiál vhodný, můžete nám zaslat fotku na email info@clip-vlasy-levne.cz a kolegové vám poradí. V naší nabídce najdete také culíky ze 100% lidských vlasů.

Clip in příčes detail - culík

Výhody Clip in culíků a kanekalonu:

Culík je nejpopulárnější typ příčesu vůbec a to nejen ve světě celebrit. Z dlouhého elegantního účesu, který dodá ženskost, se můžete radovat i vy.

 • velmi snadná aplikace
 • kanekalon se netřepí u konečků
 • okamžitá proměna (aplikace zabere pár minut)
 • nadčasový moderní účes
 • 100% šetrný k vlastním vlasům
 • nulové výdaje za kadeřnici
 • dlouhá životnost a snadná údržba
 • používat lze denně i příležitostně
 • kanekalon zůstane ve tvaru, který mu dáte
 • ke sportovnímu, business i společenskému outfitu
 
Culík můžete také zaplést do copu nebo upravit do různých účesů. Tento příčes si zamilujete v momentě, kdy jej poprvé nasadíte. Barvení ani tónování blond odstínů silver šampony bohužel možné není, jelikož jde o syntetický materiál. Pokud však odstín nebude vyhovovat, výměna samozřejmě není problém..

Japonský kanekalon

Jak culík připnout?

Zvládnu to určitě sama?

Bezpochyby ano! Ke kadeřnici skutečně nemusíte. Jednoduše si nejdříve uděláte culík z vlastních vlasů, který by měl mít délku alespoň 15 cm. Můžete níž nebo vysoko na temeni, záleží na vás. Použijte pevnější gumičku. Z vnitřní strany culíku je přišitá trojice ‘‘zobáčků‘‘, které včešete do vlastního culíku tak, že budou zaháknuté za gumičku. V této chvíli stačí již jen pevně utáhnout suchý zip okolo vlastního culíku a krajním pramínkem omotat a zakrýt spoj. A je hotovo. V případě, že si nebudete aplikací uplně jistá, níže se můžete podívat na VIDEONÁVOD.

Bude culík držet celý den?

Ano, spolehlivě a to například i při sportovních aktivitách. Díky kovovému zobáčku, pevné gumičce, suchému zipu i pramínku navíc, se culík zkrátka nehne a sklouznutí se tak skutečně obávat nemusíte. Pokud si chcete být jistá, můžete spoj ještě ''pojistit'' další gumičkou, případně sponkou. Uvidíte sama, že po jednom nebo dvou připnutích si budete jistá, jak culík správně utáhnout.

Připnutí Clip in culíku

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů

Jaký je princip Clip in metody?

Metoda Clip in je jednoznačně tou nejšetrnější a nejrychlejší na trhu. Ať už jde o kanekalon nebo lidské vlasy k prodloužení. Příčes v podobě culíku obvykle není připnutý pomocí klasických clip in sponek, ale drží na Vašem vlastním culíku. Nejen tedy, že pevně drží, ale navíc vypadá přirozeně a okamžitě si na něj zvyknete. Nosit jej ale samozřejmě můžete i denně. K vlastním vlasům je naprosto šetrný a nijak je nepoškodí ani při častém nošení. Culík můžete nosit vysoko (díky spodní látce bude krásně držet tvar) nebo níž, záleží jen na vás. Z culíku můžete udělat také krásný společenský účes nebo drdol. Kanekalon lze na nižší teplotu upravit žehličkou nebo kulmou. Barvení syntetického materiálu ale bohužel možné není.

Clip in - nepermanentní metoda

Vlasy k prodloužení a příčesy typu Clip in na noc sundáváte, ať už jde o sety, rychlopás nebo samotné culíky. Narozdíl od permanentních metod je tedy nemáte na hlavě po neustále a odepínáte je také při mytí vlasů. Nemusíte se ale obávat, že by vás připínání nějak zdržovalo nebo obtěžovalo. Aplikace Clip in zabere méně času, než vyčištění zubů.

Proměna s Clip in culíkem

Výběr odstínu, délka a případná výměna

Co když nevyberu přesný odstín nebo vhodnou délku? Nevadí...

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín zvolit. Nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. U culíku však myslete na to, že odstín by měl především navazovat nahoře u hlavy.

Culíky z japonského kanekalonu máme pouze v délce 60 cm a záleží vždy na výšce postavy, kam až bude culík dosahovat. Můžete to snadno změřit od gumičky vlastního culíku. Délku příčesu si samozřejmě můžete upravit. Je jen na vás, jestli upravíte délku sama nebo se svěříte do rukou kadeřnice. V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, okamžitá výměna zdarma není problém.

Jak vybrat délku culíku

Jak o příčes z kanekalonu pečovat?

Vyžaduje kanekalon nějakou péči?

Japonský kanekalon je umělé vlákno a jeho údržba je velmi snadná. Prakticky jde jen o pár jednoduchých pravidel, které jsme pro vás shrnuli v tomto krátkém návodu. Ikdyž jde o velmi nenáročný doplněk, přece jen nosíme příčesy na ozdobu. Proto doporučujeme po sundání příčesy z kanekalonu šetrně pročesat a uložit / pověsit tak, aby se necuchaly a vypadaly zkrátka upraveně a byly kdykoliv připraveny k další aplikaci. Vhodné jsou kartáče typu tangle teezer nebo rozčesávací bez kuliček na koncích štětin. Přestože se kanekalon hodí spíše na příležitostné použití, může vám dělat radost dlouhou dobu.

Můžu kanekalon navlnit nebo narovnat?

Tepelné úpravy kanekalonu jsou možné a má to navíc jednu výhodu. Kanekalon zůstane ve tvaru, jaký mu dáte a to do chvíle, než se rozhodnete jej znovu upravit. Nemusíte se tedy obávat, že se po narovnání zkroutí nebo že navlněný nevydrží celý den. Ve výše zmíněném návodu najdete, jak při tepelných úpravách postupovat.

 

Péče o příčesky

A co když mi umělý příčes nebude vyhovovat?

Velmi často zákaznice zkouší kanekalon z důvodu cenové dostupnosti nebo proto, že s příčesy a vlasy k prodloužení nemají žádné zkušenosti. Může se stát, že vám zboží sedne jako ulité ale také že to nebude podle představ. Pokud Vám nebude vyhovovat materiál a dala byste přeci jen přednost pravým vlasům, výměna není problém.

100% japonský kanekalon

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Videonávod - aplikace Clip in culíku

Podobné produkty ze stejné kategorie