Často kladené otázky

Jak vybrat správný odstín?

Na našem eshopu si 99% zákazníků vybere ten pravý odstín přímo ke svým vlasům. Barva příčesku a vlastních vlasů navíc nemusí být zcela totožná, protože případné malé odlišnosti se po aplikaci a začesání vlasů dohromady krásně ztratí.

V případě pravých vlasů je zde i možnost chemických úprav, tzn. upravit barvou, či přelivem odstín přímo k Vašemu vlastnímu.

Pakliže váháte nad dvěma odstíny, doporučujeme objednat oba, porovnat si je a ten méně vyhovující vrátit.

Jestli Vám příčesek vůbec nevyhovuje, je možné jej v původním stavu vyměnit, nebo vrátit (do 14 dní od převzetí).

Pro radu ohledně odstínu nám můžete psát na info@clip-vlasy-levne.cz Spolu s dotazem nám, prosím, zašlete i foto Vašich vlasů na denním světle.

Mohu barvit a tónovat vlasy k prodloužení?

Ano, příčesky z pravých vlasů lze tónovat a barvit pomocí přelivů a barev. Vždy ale doporučujeme zkoušet odstín na tenkém pramínku a až poté dávat produkt na zbytek vlasů a také doporučujeme pouze kadeřnické produkty, nikoliv barvy z drogerií.

Pozor! Nedoporučujeme vlasy odbarvovat a zesvětlovat, protože jde o velký zásah do struktury a mohlo by dojít k vysušení vlasů.

Pakliže chcete příčesky jen mírně natónovat a zároveň co nejšetrněji, zvolte barvící masky a kondicionéry na vlasy.

Silver šampony lze také použít, ale pozor, vysušují. Tento typ šamponu raději míchejte půl na půl s klasickým šamponem a nepoužívejte příliš často.

Co mohu dělat, když nemáte skladem moji barvu vlasů?

Pokud jste nenašli tu správnou barvu přímo pro sebe, nezoufejte. Stačí si vybrat co nejpodobnější odstín. Nikdo totiž nemá vlasy jen v jednom barevném tónu. Vlasy mají vždy více podtónů, které spolu vytvoří celkový odstín. Pokud zvolíte nepatrně odlišný odstín, může vypadat výsledek hezky a ještě přirozeněji, protože tak vytvoříte efekt pramínků "vytažených" sluníčkem.

Jsou-li ale rozdíly mezi vlastními vlasy a příčesky příliš velké, zvolte raději světlejší odstín vlasů k prodloužení, který následně můžete dle potřeby dotónovat.

Pro radu ohledně odstínu nám můžete psát na info@clip-vlasy-levne.cz

Jakou délku vlasů zvolit?

Mezi nejpopulárnější délky příčesků patři nepochybně 50-53cm dlouhé vlasy. Vždy ale samozřejmě záleží na Vašem přání. Délku si změřte zhruba od úrovně uší dolů a kam naměříte, tam Vám zhruba bude přičesek dosahovat.

Ideální a nejpřirozenější rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy je cca 15cm, ale pokud máte rády extrémnější proměny, můžete samozřejmě zvolit největší délky z naší nabídky.

Jaký typ clip příčesku zvolit?

Nejpopulárnější jsou klasické sety clip vlasů o 8 pásech. Tento set je vhodný jak na prodloužení, tak na zahuštění i na vytvoření účesu.

Deluxe clip in sada o 16 pásech je vhodná pro majitelky extra hustých vlasů a to jak na prodloužení tak i na zahuštění. Jde v podstatě o dvě klasické sady dohromady.

Pokud ale toužíte pouze po zahuštění, zvolte samostatný clip in pás. Aplikaci tak zvladnete do minutky, je to opravdu velmi jednoduché.

Clip culíky jsou vhodné, jak již název napovídá, pouze na prodloužení a zahuštění copu, případně ještě k tvorbě drdolu.

Clip pramínky uvítáte k okamžitému oživení barvy vlasů, nebo vytvoření melírku.

Jaký je rozdíl mezi clip in setem a clip in pásem?

Clip in sety jsou vhodné pro prodloužení i zahuštění vlasů. Sety jsou dostupné v mnoha délkách a gramážích. Obsahují více různě širokých clip pásků.

Clip in pás doporučujeme spíše jen na zahuštění. Jelikož se aplikuje na hlavě pouze v jedné vrstvě, mohly by vzniknout s Vašimi vlastními vlasy dvě viditelné úrovně, proto je tento příčesek vhodnější jen na zahuštění vlasů a nikoliv na prodloužení.

Jak se clip in vlasy nasazují?

Aplikace clip in vlasů je nejjednodušší ze všech. Funguje na principu sponeček, které jsou našity na zadní straně clip pásů. Na hlavě se vytvoří pešinky v různých úrovních a do nich se přiklapnou pásy.

Kolik času zabere nasazení clip in setu?

Záleží na zručnosti a předchozích zkušenostech, ale většinou cca 5-10 minut.

Z čeho jsou clip in příčesky vyrobeny?

Clip in příčesky u nás můžete zakoupit ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě, nebo ze 100% japonského kanekalonu (kvalitní syntetický materiál).

Co znamená označení REMY?

REMY je označení pro vlasy poskládané po směru růstu (= kutikula je vždy směrem dolů).

Je lepší zvolit příčesek z pravých vlasů nebo japonského kanekalonu?

Nejde úplně říci, co je lepší, spíše jde o požadavky samotného zákazníka. Kanekalon je vhodný na příležitostné nošení, kdy opravdu víte, že jej nebudete tak často využívat. Plánujete-li nosit clip in častěji, rozhodně zvolte pravé vlasy.

Je možné příčesky tepelně upravovat?

Ano, příčesky ze 100% pravých vlasů můžete tepelně upravovat, ale vždy doporučujeme předem použít přípravek na ochranu před působením tepla. 100% japonský kanekalon lze do jisté míry také tepelně upravovat. Obecně ovšem nedoporučujeme přesahovat 180 stupňů.

Jak dlouho příčesky z pravých vlasů vydrží?

Životnost příčesků je velmi individuální. Jednak záleží na Vašem osobním pocitu, tzn. někdo by již vlasy vyměnil, i když jiný by je ještě považoval za naprosto v pořádku. Obecně ale životnost nejvíce ovlivňuje správná péče. V péči by Vám tedy neměl chybět kvalitní šampon, maska, olejíček a termo ochrana – toto je naprostý základ. Samozřejmě, že cokoliv navíc vlasům dáte, bude jen plus. Doporučujeme pouze kadeřnické produkty.

Mají-li vlasy dostatek péče, vydrží i rok a déle.

Jak často musím příčesky umývat?

U clip in je veliká výhoda právě to, že je můžete umývat minimálně a tím si výrazně ušetřit práci s foukáním a přehnanou péčí. Clip in myjte jen tehdy, máte-li na nich vrstvu stylingových produktů, nebo když se pohybujete v zakouřeném prostředí a vlasy nasají tyto pachy. Obvykle to stačí 2x do měsíce při každodenním nošení.

Vlasy na permanentní metody myjete vždy s vlastními, tam to bohužel jinak nejde, proto doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost hydrataci těchto vlasů.

Jak často mohu nosit clip in vlasy?

Jak často chcete..:) Pokud Vám nevadí časté připínání, pak lze nosit clip in klidně každý den. Na noc ale clip příčesky vždy sundávejte ať se na kořínky vlasů nevyvíjí zbytečný tlak během spánku.

Jsou clip in vhodné i pro jemné a řídké vlasy?

Rozhodně. Pokud máte tento typ vlasů, clip in můžete bez problémů také nosit, jen pro Vás máme několik tipů na lepší začesání přičesků:

 • jakmile si vytvoříte pěšinku pro aplikaci clip pásků, mírně Vaše vlastní vlasy natupírujte a zalakujte, sponky nebudou sjíždět dolů a budou držet pevněji
 • clip in pásy připínejte na dostatečné množství vlasů ve Vámi vytvořené pěšince
 • clip pásy neaplikujte na hlavě přiliš vysoko, ale snažte se mít nejvrchnější pás zhruba v úrovni uší, nebo jen o malinko výš – lépe jej začešete

Clip in jsou vlastně pro jemné a řídké vlasy jedny z nejvhodnějších, protože při aplikaci nepoužíváte žádné teplo, ani nepřirozeně pevné sevření apod.

Jaký typ sponek je použit na clip in příčesky?

Clip in sety a pásy obsahují cca 3 cm široké sponky, která je velmi dobře ohebná a má na sobě speciální silikonový proužek, který zabraňuje sklouzávání příčesků i z velmi jemných vlasů.

Jak mohu oživit své staré clip in vlasy?

Chápeme, že koupě nových příčesků z pravých lidských vlasů je nemalá investice, proto Vám dáme pár tipů, jak prodloužit životnost těch příčesků, které již máte doma a váháte, zda je ještě nosit nebo ne.

 • naplňte misku teplou vodou a do ní dejte menší množství šamponu (může být šampon s olejovou složkou, nebo můžete přidat několik kapek přírodního oleje) a promíchejte
 • jednotlivé pásy namočte do připravené misky s vodou a promněte mezi prsty
 • opláchněte důkladně pod tekoucí vodou
 • vylijte z misky připravenou šamponovou vodu a zopakujte tuto metodu znovu, ale s použitím kondicionéru
 • opět důkladně opláchněte pod tekoucí vodou
 • položte každý pás na suchý ručník
 • dejte si do dlaní několik kapek vlasového olejíčku, tekutých krystalů, nebo hedvábí na vlasy a jednotlivé pásy promněte, aby se olejíček do vlasů rovnoměrně rozetřel
 • vlasy nechte volně uschnout
 • až jsou vlasy suché, nastříkejte na ně termo ochranu
 • rozčešte tangle teezrem a vyžehlete

Za jak dlouho od objednání mi produkt přijde?

Objednávky přijaté do 14:00 hodin expedujeme ještě týž den a dopravce Vám balíček doručuje ihned následující pracovní den. Pokud objednáváte až po 14. hodině, expedujeme následující pracovní den a následující den kurýr doručuje. Všechny víkendové objednávky expedujeme v pondělí. O svátcích se rovněž balíčky neodesílají/nedoručují, vždy až první posvátkový den.

Co dělat, když nepřijde mail potvrzující objednávku?

Pokud Vám automatický e-mail potvrzující objednávku nepřijde ani do 15 min. od objednávky, napište klasický e-mail na: info@clip-vlasy-levne.cz a uveďte v textu e-mailu:

 • Vaši doručovací adresu
 • Váš e-mail a telefon
 • Název zboží které objednáváte + barvu

Objednávku ihned prověříme, případně Vám ji vytvoříme manuálně a o všem Vás budeme ihned informovat mailem nebo telefonicky.

Je to již více než dva dny od objednání a zásilka Vám stále nebyla doručena?

V tomto případě je balíček s největší pravděpodobností uložen na Vaší nejbližší poště/depu nebo výdejně Vámi zvoleného dopravce k vyzvednutí. Pošťák se snaží první den balíček doručit na adresu, pokud Vás nezastihne, balíček uloží na poště (písemná oznámení již nemusí ve schránce nechávat). V každém případě i bez tohoto oznámení Vám balíček na Vaší poště podle Vašeho jména dohledají a vydají. Na poště je balíček uložen max. 7 dní, ve kterých si jej musíte převzít, jinak ho pošlou zpět k nám.
V případě jakýchkoliv problémů nás můžete kontaktovat na: info@clip-vlasy-levne.cz nebo na tel: (+420) 776 605 477 můžeme balík dohledat podle podacího čísla na internetu a ihned zjistit kde se nachází.

Je možné zakoupené zboží vyměnit, nebo vrátit?

Ano, zakoupené zboží lze dle obchodních podmínek v původním stavu do 14 dnů od převzetí vyměnit, nebo vrátit. Pokud zboží vracíte, peníze Vám budou poslány na účet do 14 dnů.

Mohu si zboží zakoupit na pobočce bez předchozího objednání?

Objednávka předem není nutná. Zboží si můžete vybrat a hned také zakoupit na naší prodejně každý všední den od 9:00 do 18:00.

Zasíláte zboží i do zahraničí?

Ano, jistě. Zasíláme běžně i na Slovensko (platba předem i dobírka) a do ostatních zemí (pouze platba předem). Expedujeme každý všední den.