Vlasy pro metodu Pu Extension / TapeX / Tape Hair / Tape IN 50cm - růžová

Vlasy pro metodu Pu Extension / TapeX / Tape Hair / Tape IN 50cm - růžová
Sleva

Tape in / TapeX vlasy k prodloužení a zahuštění. Oblíbená permanentní metoda, kterou zvládnete aplikovat i doma. 100% lidské vlasy, 50 cm, 100 g.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 4 990 Kč vč. DPH

3 599 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Tape In pásky ze 100% lidských vlasů kvality REMY – 50 cm / 100 g

Šetrná, rychlá a pohodlná. Taková je metoda prodloužení a zahuštění vlasů Tape In, někdy také označovaná jako TapeX nebo Hair Talk.

Balení obsahuje celkem 40 pásků širokých asi 4 cm. Z jednoho balení je tedy možné udělat celkem 20 spojů, jelikož lepíte vždy dva pásky k sobě.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Metoda:
Tape in / TapeX / Hair Talk / Pu-extensions
Doba aplikace:
cca 30 až 60 min
Délka
: 50-53 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: rovná

Ve většině případu postačí jedno balení, nicméně pokud máte své vlasy husté nebo chcete výraznější efekt, můžete zakoupit druhé balení a doplnit z něj pár dalších pásků. Zbytek jednoduše schováte na příště.

Naše Tape in vlasy prodáváme již s připravenými spoji. Páska na vlasech je velmi kvalitní a případně lze u nás k posunutí pramenů zakoupit pásku novou i se speciálním odstraňovačem. K nákupu pravých vlasů navíc dostanete jednoduchý návod, jak o vlasy pečovat.

Tape in vlasové pásky

Výhody Tape in metody:

Tape In metoda je stále populárnější a fanoušky najdeme po celém světě. Proč si stále více žen a dívek vybírá právě pásky?

 • jednoduchá aplikace – možnost provádět i doma
 • šetrná metoda – vlastní vlasy nejsou při aplikaci ani nošení extrémně zatěžovány
 • Tape in nepramínkují – vlasy jsou ve spoji rovnoměrně rozloženy
 • pohodlí – spoj je měkký a průhledný, nikde netahá ani netlačí
 • rychlost aplikace – jedno balení lze aplikovat za méně než hodinu
 • při posunování spojů se prameny nezkracují
 • menší tlak na kořínky vlastních vlasů díky širšímu spoji
 • dlouhá životnost
 • vhodné i pro jemné vlasy
 • i s Tape in můžete dělat různé účesy
Jako u všech permanentních metod je i zde nutné pravidelně posunovat spoje kvůli odrostům. Díky snadné aplikaci i sundání pramenů to zvládnete doma, nebo se můžete svěřit do rukou kadeřnice. Prameny je nutné posunout po asi 6 až 8 týdnech v závislosti na tom, jak rychle vlasy rostou.

TapeX pásky blond

Jak se Tape in pásky aplikují?

Jednoduchá aplikace? Co si pod tím představit...

Samotný princip této metody je ve speciální lepící pásce. Mezi dva pásky Tape in vložíte tenký pásek vlastních vlasů a spojíte. Skutečně je to takto jednoduché a i proto je možné Tape in aplikovat doma. K první aplikaci není zapotřebí žádné zvláštní příslušenství, protože naše TapeX prameny jsou již páskou opatřeny. K tomu, aby se lepidlo dobře spojilo, je nutné spoj na pár vteřin zmáčknout žehličkou na vlasy. Lepidlo na pásce je protialergické, nemusíte se tedy ničeho obávat. Podrobnější postup a zásady aplikace najdete ZDE.

Je spoj dostatečně pevný?

Páska drží jako přibitá! Samotná aplikace Tape in vlasů má jistá pravidla, kterými je potřeba se řídit. Při dodržení těchto několika jednoduchých rad se nemusíte obávat, že by se spoje mohly posunout. Vlasy jsou upevněny v silikonovém pásku, který tvoří dokonale ohebný, průhledný, měkký a zároveň pevný spoj. Na naší pobočce v Brně nabízíme službu prodloužení vlasů metodou Tape in. Napište nám na email info@clip-vlasy-levne.cz a domluvte si bezplatnou konzultaci. Na výsledné prodloužení a zahuštění se můžete podívat zde.

Prodloužení vlasů Tape in blond

Posunutí spojů - reaplikace pramenů

Proč a jak často se spoje posunují?

Posunování spojů se týká všech permanentních metod a to z důvodu odrůstání vlasů. Spoje se tím jak vlasy rostou dostávají dále od hlavy a po čase je potřeba prameny sundat a posunout zpět nahoru. Jelikož mají Tape in širší spoje, reaplikaci je nutné provádět po asi 6 až 8 týdnech v závislosti na tom, jak rychle vlasy rostou. V případě Tape in vlasů je zapotřebí odstraňující vodička, kterou nakapete na spoj a chvilku počkáte. Můžete spoj promnout mezi prsty, aby se do něj vodička lépe dostala. Jakmile páska povolí, celý pramen z vlasů jemně stáhnete. Pro jistotu také zkontrolujte, jestli na vlasech nezůstaly zbytky pásky.

Příprava pramenů a opětovná aplikace

Jakmile jsou všechny prameny dole, doporučujeme původní pásku ze spojů odstranit. Většinou ji lze stáhnout nebo seškrábnout prsty, případně si můžete pomoci odstraňovačem. Nedoporučujeme aplikovat novou pásku na spoj, dokud není úplně očištěný. Čistý spoj také musí být před aplikací nové pásky suchý! Opravené prameny aplikujete stejně, jako nově zakoupené. Pro jistotu se můžete podívat na zásady a postup aplikace.


Odstraňovač a páska na Tape in

Výběr odstínu, délka a výměna

Co když nevyberu správný odstín nebo délku? Nevadí…

Může se stát, že i přes širokou nabídku až 17 odstínů, budete váhat, jakou barvu Tape in vlasů zakoupit. Nikdo však nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Příčesky Tape in od nás jsou z pravých lidských vlasů a lze je tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy. U blond odstínů je zde ještě možnost použít silver šampon smíchaný půl na půl s klasickým šamponem a ihned smýt. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Přemýšlíte, jakou délku zvolit a nemáte představu, kam až budou vlasy sahat? Záleží vždy na Vaší výšce. Slečna na obrázku je vysoká asi 170 cm. Metrem můžete změřit vybranou délku příčesků od úrovně uší směrem dolů. Budete mít také lepší představu, jaký bude rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o pravé vlasy Tape in pečovat

Co dělat, aby byly vlasy dlouho v dobré kondici?

Péče o prodloužené vlasy není žádná věda. Nicméně je potřeba si uvědomit, že jde o vlasy jednou ustřižené, které nedostávají přirozenou výživu. A je to právě výživa a hydratace, čemu doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost. Připravili jsme pro vás tento návod, jak o prodloužené vlasy pečovat. Samotná Tape in metoda má několik zásad. Spoj je tvořený lepící páskou, která by neměla přijít do styku s vysokými teplotami ani přípravky obsahujícími alkohol. Mohlo by dojít k narušení lepidla. Ke spojům by se rovněž neměl dostat olejíček na vlasy nebo vlasová kosmetika s větším podílem této složky. Při barvení a tónovaní vlasů je také nutné se spojům vyhnout.

Nezničím vlasy natáčením nebo žehlením?

Tepelné úpravy jsou možné, nicméně ochrana vlasů před tepelným stylingem by ve výbavě neměla chybět. Jako naprosté maximum doporučujeme teplotu 180 stupňů. Také fénování je pro vlasy méně zatěžující, pokud použijete studenější vzduch.

U Tape in metody nesmíte žehličkou, kulmou apod. přejíždět spoj. Při fénování nemiřte dlouho na jedno místo, aby se spoj také příliš nezahříval.

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Skvělý poměr kvality a ceny našich Tape in vlasů je skutečně k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které mají jen lehce ztenčené konce. Nejen díky tomu skvěle zapadají do našich středoevropských vlasů. Navíc díky REMY kvalitě je nežádoucí cuchání omezeno. Remy kvalita značí vlasy poskládané po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Tape in páska

Podobné produkty ze stejné kategorie