Clip in rychlopás 63cm kanekalon vlnitý – světlý melír

Clip in rychlopás 63cm kanekalon vlnitý – světlý melír
Sleva

Vlnitý příčes pro okamžité zahuštění vlasů. Clip in rychlopás z japonského kanekalonu. Délka 60 cm, gramáž 100g.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 1 350 Kč vč. DPH

860 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Vlnitý Clip in pás / rychlopás z umělého vlákna - 60 cm/100 g

Zahuštění vlasů můžete díky Clip in metodě dosáhnout okamžitě a z pohodlí domova. Rychlopás ze 100% japonského kanekalonu zvládnete připnout během pár minut. Pás je široký 27 cm a připnete jej s pomocí pěti speciálních clip in sponek, které už jsou z vnitřní strany pevně přišité. K nákupu navíc od nás dostanete také 3 náhradní sponky zdarma.

Typ příčesu: Clip in rychlopás
Materiál:
100% japonský kanekalon
Délka
: 60 cm
Šířka pásu: 27 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: vlnitá

Při nákupu příčesků z kanekalonu od nás dostanete také jednoduchý návod na údržbu. Rychlopás z kanekalonu máme v univerzální délce 60 cm a podle potřeby si jej samozřejmě můžete upravit. Pokud nosíte vlasy v culíku, můžeme vám doporučit také culíky z kanekalonu. Veškeré příčesy a vlasy k prodloužení Clip in metodou máme v nabídce také ze 100% lidských vlasů.

Clip in pás pro zahuštění vlasů

Výhody clip in metody a rychlopásu:

Clip in metoda je tou vůbec nejšetrnější a není tedy divu, že zároveň i nejoblíbenější. Tento způsob prodloužení a zahuštění vlasů je rozšířený po celém světě.

 • okamžitý výsledek
 • snadná samoaplikační metoda
 • šetrnost - vlasy nejsou nijak zatíženy
 • kanekalon je nenáročný na údržbu
 • úspora času a financí
 • dlouhá životnost
 • kanekalonu se netřepí konce
 • po tepelné úpravě si drží tvar
 • nepermanentní metoda - žádné posunování spojů
 • připnete podle potřeby
 
Rychlopás je praktický a můžete jej použít na běžné denní nošení ale také do různých účesů. Clip in metoda není permanentní a na noc tedy pás odepnete. Trápit vás tak nebude pravidelné posunování spojů ani dodatečné náklady.
 

Prodlužování vlasů

Jak připnout Clip in pás?

Opravdu to zvládnu sama?

Jsme si jistí, že ano! Je to skutečně tak jednoduché a rychlé, že i čistění zubů vám ráno zabere více času. Napoprvé to možná bude chtít pár minut navíc, nicméně uvidíte sama. Pro lepší představu se můžete podívat na TENTO videonávod. Zhruba v úrovni uší uděláte vodorovně pěšinku a po celé šířce hlavy pás připnete. Začnete prostřední sponečkou a pokračujete až do krajů. Sponky jsou pro vlastní pohodlí mírně zaoblené a nikde vás tedy nebude nic tlačit.

Nemůže se stát, že pás sklouzne?

To opravdu nehrozí. Sponky jsou opatřeny silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí i z těch nejjemnějších vlasů. Při běžných denních aktivitách i sportu bude pás pevně držet. Pokud si ale chcete být 100% jistá, můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat nebo aplikovat trošku suchého šampónu, který povrch vlasů zdrsní. Naše clip in vlasy Vám nebudou po hlavě ‘‘cestovat‘‘ - na vlasech drží jako přibité.

Připínání Clip in - prodloužení vlasů doma

Zahuštění vlasů Clip in metodou

Jaký je princip Clip in metody?

Způsob zahuštění vlasů pomocí Clip in je skutečně tím nejšetrnějším. Sponky, které jsou na vlasových pásech přišity, vlastní vlasy nijak nezatěžují. Jde zkrátka jen o připnutí, které zvládnete v pohodlí domova během pár minut, i rychleji. Clip in je nepermanentní metoda prodloužení a zahuštění vlasů, což znamená, že na noc příčes odepnete. Stačí pak jen pročesat a uložit na další použití. Pravidelné posunování spojů vám nebude dělat starosti. Nosit je můžete denně, příležitostně, záleží jen na vás. Skvěle se hodí pro zahuštění vlasů do společenských účesů, oblíbené jsou především u budoucích nevěst. Kanekalon lze tepelně upravit a výhodou je, že si ponechá tvar, jaký mu dáte a to do doby, než se jej rozhodnete zase změnit.

Japonský kanekalon bohužel nelze barvit ani tónovat přelivy či silver šampony. Pokud by však odstín nevyhovoval, nemusíte zoufat, rádi vám zboží vyměníme. V případě, že plánujete příčes barvit, doporučujeme Clip in rychlopás ze 100% lidských remy vlasů.

Metoda Clip in prodloužení vlasů

Výběr odstínu, délky a výměna

Co když mi nesedne odstín nebo délka? Nevadí..

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete přece jen váhat, jaký odstín přesně padne k vašim vlasům. Nikdo však nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, kterou dohromady vytvoří vlastní odstín. V případě, že zvolíte lehce odlišný odstín, může výsledek vypadat přirozeněji a ještě lépe. Kanekalon bohužel nelze barvit. Pokud by vám však odstín opravdu nesedl, výměna nepoužitého zboží není problém.
Rychlopásy z japonského kanekalonu máme v délce 60 cm. Kam až bude pás dosahovat můžete snadno změřit zhruba od úrovně uší směrem dolů. Slečna na fotce je vysoká asi 170 cm. Podle potřeby si můžete délku příčesu upravit. Je jen na vás, jestli si jej zastřihnete sama nebo se svěříte do rukou kadeřnice. Vždy je ale vhodné upravovat příčesky připnuté.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o příčes z kanekalonu pečovat?

Vyžaduje kanekalon nějakou péči?

Japonský kanekalon je umělé vlákno a jeho údržba je teda velmi snadná. Prakticky jde jen o pár jednoduchých pravidel, které jsme pro vás shrnuli v tomto krátkém návodu. Ikdyž jde o velmi nenáročný doplněk, přece jen nosíme příčesy na ozdobu. Proto doporučujeme po sundání příčesy z kanekalonu šetrně pročesat a uložit / pověsit tak, aby se necuchaly a vypadaly zkrátka upraveně a byly kdykoliv připraveny k další aplikaci.

Můžu kanekalon navlnit nebo narovnat?

Tepelné úpravy kanekalonu jsou možné a má to navíc jednu výhodu. Kanekalon zůstane ve tvaru, jaký mu dáte a to do chvíle, než se rozhodnete jej znovu upravit. Nemusíte se tedy obávat, že se po narovnání zkroutí nebo že navlněný nevydrží celý den. Ve výše zmíněném návodu najdete, jak při tepelných úpravách postupovat.
Fénování kanekalonu spíše nedoporučujeme, vhodnější je příčes nechat volně uschnout.

 

Péče a úpravy příčesků

A co když mi umělý příčes nebude vyhovovat?

Velmi často zákazníci zkouší kanekalon z důvodu cenové dostupnosti nebo proto, že s příčesy a vlasy k prodloužení nemají žádné zkušenosti. Může se stát, že vám zboží sedne jako ulité ale také že to nebude podle představ. Pokud Vám nebude vyhovovat materiál a dali byste přeci jen přednost pravým vlasům, výměna není problém.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

 

Videonávod - aplikace Clip in rychlopásu

Podobné produkty ze stejné kategorie