Vlnitý clip in maxi set 53cm pravé lidské vlasy – REMY 200g - SVĚTLE HNĚDÁ

Vlnitý clip in maxi set 53cm pravé lidské vlasy – REMY 200g - SVĚTLE HNĚDÁ
Sleva

Vlnité 100% lidské vlasy k prodloužení Clip in metodou. 50 cm dlouhé vlasy v celkové gramáži 200 g. Luxusní délka i objem.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 7 740 Kč vč. DPH

5 202 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Vlnité Clip in 100% lidské vlasy REMY - 50 cm/200 g

Dramatická délka a luxusní objem. Díky Clip in metodě si můžete sami během pár minut prodloužit a zahustit vlasy.

Maxi sada obsahuje 16 různě širokých pásů:

2x pás 21cm (4 sponky)
4x pás 15cm (3 sponky)
4x pás 10cm (2 sponky)
6x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasů: 100% lidské vlasy, evropský typ, REMY
Délka
: 50-53 cm
Hmotnost: 200 gramů
Struktura: vlnitá (vlasy jsou vlněny uměle, tzn. mohou se časem narovnávat, na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka)

K nákupu Clip in od nás dostanete zdarma 3 náhradní sponky navíc a také jednoduchý návod na údržbu. V naší nabídce najdete také vhodné kartáče i kosmetiku.

Rozložení vlasových pásů v clip in setu

Výhody Clip in metody:

Prodloužení a zahuštění vlasů Clip in metodou je oblíbené po celém světě. Zajímá vás, proč tomu tak je?

 • šetrnost k vlastním vlasům
 • samoaplikační domácí metoda
 • šetříte čas i peníze - nemusíte do salonu
 • okamžitý efekt / proměna
 • nenáročná údržba
 • připnete podle aktuální potřeby
 • clip in vlasy nepramínkují
 • dlouhá životnost
 • žádné starosti s posunováním spojů
Clip in vlasy připnete příležitostně, podle nálady a potřeby a zamilujete si je v momentě, kdy se podíváte do zrcadla. Díky snadné aplikaci dosáhnete za minimální čas toho, na co běžně ženy a dívky po celém světě čekají dlouhé roky.

Clip in metoda prodloužení vlasů

Jak připnout Clip in vlasy

Zvládnu Clip in připnout?

Ano, bez problému! Především díky jednoduché a rychlé aplikaci jsou Clip in tolik oblíbené. Připnutí nezabere více času, než čistění zubů. Pokud se vám to nepodaří perfektně hned napoprvé, nezoufejte. Někdy to chce zkrátka trochu cviku. Pro lepší představu se můžete podívat na tento VIDEONÁVOD. Nejširší pásy se obvykle připínají na zadní část hlavy, přibližně do úrovně uší. Menší pásy pak více do krajů, s ohledem na střih vlasů a požadovaný efekt nebo účes. Jak přesně si tedy pásy připnete záleží na vás.

Opravdu na vlasech drží?

Clip in sponky v našich sadách jsou kvalitně přišity a navíc opatřeny silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí i z jemných vlasů. Tento prvek je výhodou i při tvoření účesů a sportovních aktivitách. Pro větší jistotu můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat. Naše clipy vám nebudou po hlavě ''cestovat'' - drží na vlasech jako přibité.

Připínání Clip in - prodloužení vlasů doma

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů

Jaký je princip Clip in metody?

Clip in metoda prodlužování a zahuštění vlasů je vůbec tou nejšetrnější. Vlasy jsou pečlivě našity do vlasových pásů, které se připínají speciálními sponečkami našitými z vnitřní strany. Aplikace je velice jednoduchá a rychlá, zvládnete ji doma již za pár minut. Nečekají vás žádné další náklady za návštěvu kadeřnice a posunování spojů, jelikož jde o nepermanentní metodu. Clip in vlasy tedy na noc sundáváte. Nosit je můžete příležitostně i pravidelně, záleží jen na vás. Po odepnutí stačí vlasy pročesat a uložit do obalu na příští použití. Z tohoto důvodu se clipy skvěle hodí do různých společenských i svatebních účesů, kdy je občas potřeba doplnit délku a hustotu pro požadovaný výsledek. Navíc lze Clip in lidské vlasy také úpravit žehličkou nebo kulmou a případně také odstín tónovat přelivy.

S nasazenými Clip in vlasy můžete bez problémů udělat culík nebo cop. Nemusíte se nijak omezovat. Právě naopak! Delší a hustější vlasy si zkrátka užijete.


Metoda Clip in prodloužení vlasů

Výběr odstínu, délka a případná výměna

Co když nevyberu správně odstín nebo délku? Nevadí..

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín zvolit. Nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Naše příčesky z pravých vlasů je možné tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy. Pro blondýnky je zde ještě možnost použít silver šampon na potlačení žlutých tónů, který je lepší smíchat půl na půl s klasickým šamponem a hned smýt. Předejdete tak fialovým nádechům. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Přemýšlíte, jakou délku zvolit a nemáte představu, kam až budou vlasy sahat? Záleží vždy na Vaší výšce. Slečna na obrázku je vysoká asi 170 cm. Metrem můžete změřit vybranou délku příčesků od úrovně uší směrem dolů. Budete mít také lepší představu, jaký bude rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o Clip in vlasy pečovat

Co dělat, aby mi Clip vlasy dlouho vydržely?

Péče o Clip in vlasy není nijak náročná, ale přesto doporučujeme věnovat pozornost výživě a hydrataci, jelikož vlasy jsou přece jen už jednou ustřiženy a nedostávají tak přirozenou výživu z vlasové pokožky. Clip in se nemastí, jako vlastní vlasy a tudíž není potřeba je umývat tak často. Spíše jde o očištění od působení vnějších vlivů (déšť, smog, prach z ulice atd.) a odstranění zbytků stylingových přípravků. Clip in vlasy mají ze všech metod tu nejdelší životnost při minimálních nárocích na péči. Připravili jsme pro vás také tento návod na péči a údržbu Clip in vlasů.

Nespálím vlasy žehlením a kulmováním?

Naše příčesky z pravých vlasů můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná, jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Mějte na paměti, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů. Profesionální přípravek na ochranu vlasů před teplem doporučujeme mít ve výbavě.

Fénování Clip in není problém a i zde platí, že vhodnější je nižší teplota. Pokud ovšem máte možnost, po umytí vlasy promačkejte od přebytečné vody a nechte volně uschnout.

 

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Poměr ceny a kvality těchto Clip in příčesků je věcí k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které dokonale zapadají do našich středoevropských vlasů a u kterých je díky REMY kvalitě omezeno cuchání. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Specialista na prodlužování vlasů, odborné poradenství v péči o vlasy, kadeřník a vizážista.

"Clip in vlasy jsou podle mého názoru nejlepší volbou pro ženy a dívky, které nechtějí opakovaně docházet do kadeřnických salonů na posunutí spojů, jako je tomu u ostatních metod prodlužování vlasů."

"Tyto Clip in vlasy běžně používám do svatebních a společenských účesů. Většina svatebčanů pak jen obdivně kouká na nevěstu a diví se, jakým kouzlem jí narostly tak krásné dlouhé a husté vlasy během tak krátké doby. Naše Clip in příčesky se již ''účastnily'' i několika soutěží krásy a dokonce s finalistkami cestovaly i za oceán."

"Kvalita a zpracování těchto vlasů je na vysoké úrovni a v poměru k dané ceně jde opravdu o skvělou nabídku. Samozřejmě je ale nutné si uvědomit, že vlas je jednou ustřižený a přirozenou výživu z pokožky hlavy již nedostává. Proto doporučuji věnovat péči zvýšenou pozornost."

"Mějte své příčesky prostě rády, jakoby to byly Vaše vlastní vlasy, odrazí se to pak na dlouhé životnosti."

Podobné produkty ze stejné kategorie