Clip in vlasy 73cm 100% lidské – REMY 140g – TMAVĚ HNĚDÁ

Clip in vlasy 73cm 100% lidské – REMY 140g – TMAVĚ HNĚDÁ
Sleva

Clip in set ze 100% pravých lidských vlasů pro šetrné prodloužení a zahuštění vlasů v délce 73 cm.

4 490 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Clip in set 73 cm - tmavě hnědá

Clip in set Vám zajistí krásně dlouhé a husté vlasy. Příčesky se připevňují pomocí clip in hřebínků a aplikace je tak jednoduchá, že ji zvládnete sama během pár minut.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy v REMY kvalitě

Délka: 73 cm

Hmotnost: 140 g

Struktura: rovné

Barva: tmavě hnědá

Balení obsahuje 8 různě dlouhých pásů:

  • 1x pás 21 cm – 4 sponky

  • 2x pás 15 cm – 3 sponky

  • 2x pás 9 cm – 2 sponky

  • 3x pás 4,5 cm – 1 sponka

Více o clip in metodě

Clip in metoda je nejšetrnější metodou pro prodloužení a zahuštění Vašich vlasů. Vlasy jsou našité na různě dlouhých pásech, které se k vlastním vlasům připínají pomocí speciálních sponek.

Clip in vlasy

Aplikace clip in vlasů je velmi jednoduchá a s trochou praxe Vám zabere jen pár minut. Tím, že k nasazení není potřeba návštěva kadeřnického salónu, je tato metoda také cenově dostupná. Nejedná se o permanentní metodu prodloužení – vlasy si můžete kdykoliv nasadit a zase sundat. Je proto ideální i pro ty z Vás, které hledáte jednorázové prodloužení vlasů např. na svatbu nebo večírek.

Kvalita vlasů

Clip in vlasy, které prodáváme, jsou vyrobeny ze 100% pravých lidských vlasů v REMY kvalitě. REMY kvalita znamená, že jsou všechny vlasy seřazeny po směru růstu a díky tomu nedochází k jejich zacuchávání.

Aplikace clip in vlasů

Clip in vlasy se připínají pomocí sponek, které jsou pevně našity na každém pásu. Clip in sponky jsou malé, takže na hlavě netlačí, a jsou opatřené silikonovým páskem, který zabraňuje tomu, aby vlasy sklouzávaly.

Clip in sponky

Samotná aplikace je velmi jednoduchá:

  1. Vlasy oddělte a vytvořte rovnou pěšinku. V místech, kde budete příčesek aplikovat, vlasy mírně natupírujte, aby sponky lépe držely.
  2. Clip in pás přiložte kousek od kořínků, sponku zasuňte do vlasů a zacvakněte.

  3. Připnutý pás překryjte trochou vlastních vlasů a opět vytvořte pěšinku pro nasazení dalšího pásu. Takto budete postupovat až do připnutí všech pásů.

 Aplikace vlasů

Clip in sada obsahuje 8 různě dlouhých pásů a zaleží jen na Vás, kam jednotlivé pásy dáte. Doporučovaný postup je takový, že se prodlužuje od spodu, tj. od týle hlavy směrem nahoru. Nejdříve se nasazují pásy se třemi sponkami. Poté nejširší pás, který aplikujeme v úrovni špiček uší. Kratší pásy, které mají jednu nebo dvě sponky, připínáme v horní části hlavy po stranách.

Jak o vlasy pečovat

Péče o prodloužené vlasy není nijak zvlášť náročná. Je však potřeba si uvědomit, že vlasové příčesky nezískávají žádnou přirozenou výživu a hydrataci tak jako naše vlastní vlasy. O prodloužené vlasy je proto potřeba se správně starat, což se odrazí i na kvalitě a životnosti produktu.

Mytí vlasů

Clip in vlasy se nemastí tak, jako vlastní vlasy, takže není potřeba je umývat tak často. Většinou stačí vlasy umýt 1-2x do měsíce, ale samozřejmě záleží i na tom, jak často budete vlasy nosit. Každý clip in pás je potřeba mýt zvlášť, aby se vlasy nezacuchaly. Po umytí vlasům dopřejte kondicionér, jednou za čas i masku. Vlasy poté nechte důkladně proschnout. Na vlasy doporučujeme používat kvalitní kadeřnickou kosmetiku.

Barvení a tepelné úpravy

Vzhledem k tomu, že se jedná o pravé lidské vlasy, je možné je barvit a tónovat. Vlasy ale doporučujeme pouze ztmavovat. Zesvětlování a odbarvování více narušuje strukturu vlasů a vysušuje je.

Prodloužené vlasy můžete tepelně upravovat podobně jako vlastní – fénovat, žehlit i kulmovat. Všechny tyto úpravy ale vlasy vysušují, takže pokud se do nich pustíte, je potřeba vlasům věnovat více péče a používat přípravky pro tepelnou ochranu vlasů.

Výběr odstínu

Snažíme se, aby fotografie produktů odpovídaly reálným barvám vlasů. Pokud byste si i přesto nebyla výběrem odstínu jistá, můžete nám zaslat fotku Vašich vlasů na denním světle a my vybereme odstín, který Vám bude sedět co nejlépe. Fotografie můžete zasílat na info@clip-vlasy-levne.cz.

Podobné produkty ze stejné kategorie