Vlasy pro metodu Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop 50cm – přírodní černá

Vlasy pro metodu Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop 50cm – přírodní černá
Sleva

Micro Ring lidské vlasy k prodloužení a zahuštění. Šetrná permanentní metoda aplikovaná za studena. Délka 50 cm, gramáž 0,5 g nebo 0,7 g na pramen.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 1 390 Kč vč. DPH

999 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Micro Ring 100% lidské vlasy REMY - 50 cm

Šetrná metoda prodloužení a zahuštění vlasů tzv. ‘‘za studena‘‘ pomocí oblíbených kroužků Micro Ring.

Metoda: Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop
Počet pramenů v balení: 50
Doba aplikace: 1-2 hodiny
Typ vlasů: 100% lidské vlasy
evropského typu, REMY
Délka
: 50-53 cm
Hmotnost: 0,5 nebo 0,7 gramu / pramen
Struktura: rovná

K prodloužení a zahuštění doporučujeme 100 až 200 pramenů v závislosti na požadovaném výsledku, hustotě vlastních vlasů a rozdílu v délce vlastních a prodloužených vlasů.

Naše Micro Ring pramínky jsou připravené k první aplikaci. Mají kvalitní kroužky barevně odpovídající odstínu vlasů a také silikonové očko k navléknutí pramínku. Kroužek zmáčknete pomocí speciálních kleští. Pro posunování pramenů využijete náhradní kroužky a také háček.

K nákupu pravých lidských vlasů navíc dostanete jednoduchý návod, jak o prodloužené vlasy pečovat.

Micro ring lidské vlasy detail

Výhody Micro Ring metody:

Kroužky mají své věrné příznivce a není divu, že se k nim přiklání stále více žen a dívek. Uvedeme právě ty hlavní výhody prodloužení a zahuštění vlasů pomocí kroužků.

 • šetrná aplikace tzv. ‘‘za studena‘‘
 • kombinací odstínů vytvoříte melír/balayage
 • snadné sundávání pramenů
 • posunutí pramenů až po 2-3 měsících
 • malé spoje
 • možnost samoaplikace
 • minimální zatížení vlasů
 • žádná lepidla ani jiná chemie
 • prameny se při posunování výrazně nezkracují
Stejně jako u ostatních permanentních metod je i zde nutné pravidelně provádět posunutí spojů kvůli odrůstání vlasů. Aplikaci i posunování je možné provádět doma. Podle počtu pramenů zabere samotná aplikace zhruba hodinu až dvě. Pokud však nemáte zkušenosti s touto metodou, doporučujeme svěřit se do rukou kadeřnice. Prameny je obvykle nutné posunout po 2-3 měsících v závislosti na tom, jak rychle vlasy rostou.

Micro Ring pramínky

Jak se Micro Ring pramínky aplikují?

Co znamená aplikace ‘‘za studena‘‘?

Vlasy jsou do pramínku spojeny keratinem a zakončeny kroužkem. Při aplikaci se pomocí speciálního háčku navlékají Micro Ring prameny na vlastní pramínky vlasů. Kroužek se posune jen kousek od kořínků a pevně secvakne kleštěmi. Nedochází tedy k použití tepla ani lepidla. Tato metoda je velmi šetrná a s troškou praxe ji lze aplikovat i doma. Prameny se aplikují v řadách po celé šířce hlavy.

Nemůže se stát, že kroužek sjede?

Riziko je skutečně minimální. Kroužek po zmáčknutí drží pevně a při dodržování základních pravidel péče se nemusíte obávat, že by se kroužky posunovaly nebo sjížděly. V naší nabídce najdete také kroužky se silikonem, který zabraňuje sklouznutí z jemnejších vlasů. Pro velmi jemné vlasy je vhodná také metoda pásek Tape in.

Prodloužení vlasů Tape in blond

Sundávání a posunování pramenů

Proč se musí pramínky posunovat?

Všechny permanentní metody prodloužení a zahuštění vlasů vyžadují posunování spojů a to z důvodu odrůstání. Jak vlasy rostou, spoje se spolu s nimi posunují dolů a je tedy nutné prameny sundat a opět aplikovat blíže ke kořínkům vlasů. V případě Micro Ring pramenů se reaplikace provádí každé 2 až 3 měsíce.

Jakým způsobem prameny sundám?

Za pomoci kleští se kroužek rozdrtí a pramínek se z vlasů snadno stáhne. Ani při sundávání pramínků tedy není nutné použití tepla ani chemie. Může se stát, že se rozdrtí také keratinový spoj, který drží vlasy k prodloužení v kroužku. To však není problém. V naší nabídce najdete náhradní kroužky a také keratinový granulát. Posunutí spojů není nijak složité, nicméně pokud nemáte zkušenosti s přípravou pramenů a reaplikací, doporučujeme svěřit se do rukou kadeřnice.

 

Kroužky na micro ring a kleště

Výběr odstínu, délka a výměna

Co když nevyberu správný odstín nebo délku? Nevadí…

I přes širokou nabídku až 17 odstínů se může stát, že budete váhat, jakou barvu Micro Ring pramínků zvolit. Nikdo však nemá vlasy v jednom barevném tónu ale jde vždy o více podtónů, které dohromady tvoří odstín. V malých spojích Micro Ring kroužků je právě ta výhoda, že můžete odstíny kombinovat. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Často se metody s menšími spoji používají pro vytvoření melíru, aniž by se musely barvit vlastní vlasy. Nicméně naše prameny z pravých vlasů můžete tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy a u blond odstínů je možné tónování silver šamponem, který je nutné smíchat půl na půl s klasickým šamponem a ihned smýt. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Přemýšlíte nad vhodnou délkou prodloužených vlasů? Pro lepší představu je na obrázku níže slečna vysoká asi 170 cm. Kam až budou vlasy dosahovat však vždy záleží na vaší výšce. Délku můžete případně změřit od uší směrem dolů. Budete tak mít lepší odhad, kam až budou vlasy sahat a jaký bude rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o lidské vlasy na Micro Ring pečovat

Co dělat, aby byly vlasy v dobré kondici co nejdéle?

Péče o prodloužené vlasy není nijak složitá. Přesto je potřeba si uvědomit, že jde o vlasy již ustřižené a jistou péči potřebují, protože již nedostávají přirozenou výživu z vlasové pokožky. Se správnou péčí a dodržováním několika málo pravidel budou vlasy krásné po dlouhou dobu. Konkrétně se o péči a údržbě pravých vlasů dočtete v našem návodu.

Spoj je u Micro Ring pramenů tvořený zmáčknutým kroužkem. Základním pravidlem je, stejně jako u jiných prodloužených i vlastních vlasů, že vlasy není dobré napínat a tahat za ně při česání. Vlasy češte vždy až po proschnutí nebo vyfoukání, vždy postupně od konečků. (Vyjma kudrnatých vlasů, kdy češeme v polosuchém stavu ideálně při aplikaci vyživujícího séra nebo olejíčku).

Nezničím vlasy natáčením nebo žehlením?

Tepelné úpravy jsou možné, nicméně ochrana vlasů před tepelným stylingem by ve výbavě neměla chybět. Jako naprosté maximum doporučujeme teplotu 180 stupňů. Také fénování je pro vlasy méně zatěžující, pokud použijete studenější vzduch. U kudrnatých vlasů, které jsou obecně náchylnější na vysušení, doporučujeme vyhnout se zcela tepelným úpravám.

 

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Skvělý poměr kvality a ceny našich Micro Ring vlasů je skutečně k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které mají jen lehce ztenčené konce. Nejen díky tomu skvěle zapadají do našich středoevropských vlasů. Navíc díky REMY kvalitě je nežádoucí cuchání omezeno. Remy kvalita značí vlasy poskládané po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Micro ring kroužky

Podobné produkty ze stejné kategorie