Kudrnaté vlasy k prodlužování keratinem 50cm - středně hnědé

Kudrnaté vlasy k prodlužování keratinem 50cm - středně hnědé
Sleva

Kudrnaté pramínky 100% lidských vlasů k prodloužení a zahuštění metodou Keratin. Délka 50 cm, gramáž 0,5 nebo 0,7 gramu na pramen.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 1 490 Kč vč. DPH

1 149 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Kudrnaté 100% lidské vlasy REMY na metodu Keratin - 50 cm

Tradiční metoda prodloužení a zahuštění vlasů za pomoci keratinového spoje. Pramínky vlasů jsou již připraveny k aplikaci s tzv. U-tip zakončením.

Metoda: Keratin, U-tip
Počet pramenů v balení: 50
Doba aplikace: 2-3 hodiny
Typ vlasů: 100% lidské vlasy
evropského typu, REMY
Délka
: 50-53 cm
Hmotnost: 0,5 nebo 0,7 gramu / pramen
Struktura: kudrnatá (vlasy jsou vlněny uměle, tzn. mohou se časem narovnávat, na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka)

K prodloužení a zahuštění doporučujeme 100 až 200 pramenů v závislosti na požadovaném výsledku, hustotě vlastních vlasů a rozdílu v délce vlasů. V nabídce najdete také veškeré příslušenství. Aplikaci doporučujeme svěřit do rukou profesionála. K nákupu navíc dostanete jednoduchý návod, jak o prodloužené vlasy pečovat.

Vlasy na keratin u-tip remy

Výhody Keratinové metody:

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí keratinu je jedním z nejrozšířenějších způsobů vůbec. Jelikož je keratin přírodní složkou vlasů a nehtů, je tato metoda jednou z nejpřiroznějších na trhu a proto je také velmi oblíbená.

 • velmi malé spoje
 • posunutí pramenů v delším intervalu (2-3 měsíce)
 • tenké pramínky (snadno vytvoříte melír)
 • nepatrná hmotnost spoje - nezatěžují vlasy
 • průhledné nenápadné spoje
 • nijak nebrání účesům
 • nejpřirozenější metoda
U metody Keratin, stejně jako u ostatních permanentních metod, je nutné pramínky pravidelně posunovat. Díky menším spojů je interval posunování o něco delší. Spoje mají zanedbatelnou hmotnost a jsou velmi drobné. Z hlediska pohodlí jde tedy o velmi komfortní způsob prodloužení a zahuštění vlasů.
 

Prodlužování vlasů keratin

Jak se prameny na keratinu aplikují?

Jak se u-tip zakončení spojí v mými vlasy?

Konce pramínků jsou tvořeny keratinem, který se roztaví speciálními kleštěmi a spojí s vlastním pramenem vlasů. Keratinový nehtík je v odstínu prodlužovaných vlasů a vznikne tak velmi malý a téměř neviditelný spoj. Při aplikaci se používají tzv. ochranné terčíky pro ochranu před teplem. Pramínky se aplikují v řadách po celé šířce hlavy.

Nemůže se stát, že spoj sklouzne?

Riziko je opravdu minimální. Díky roztavení keratinu se spoj velmi pevně uchytí a vydrží nejen běžnou denní zátěž, ale bez obav můžete sportovat, tvořit různé účesy a zkrátka si delší a hustější vlasy užívat. Keratin je při aplikaci nutné úplně roztavit. Jen tak lze dosáhnout toho, aby se dostatečně spojil s vlastními vlasy. 24 hodin po aplikaci si vlasy neumývejte a vyhněte se také barvení a jiným chemickým úpravám.

Prodloužení vlasů Keratin

Sundávání a posunování pramenů

Proč je nutné prameny posunovat?

Veškeré permanentní metody prodloužení a zahuštění vlasů vyžadují pravidelné posunování pramenů z důvodu odrůstání vlasů. Při růstu vlasů se spoje posunují dále od hlavy a je nutné je po čase posunout zpět na původní místo. V případě Keratinu se spoje posunují zhruba každé 2 až 3 měsíce v závislosti na tom, jak rychle vlasy rostou. Keratinový spoj kadeřnice zakápne speciální vodičkou a následně kleštěmi rozdrtí a stáhne z vlasů. Prodloužené i vlastní vlasy se důkladně očistí od zbytků keratinu. Náhradní keratinový granulát se pak použije na vytvoření nového spoje a pramínky se mohou opět aplikovat. Pokud si vlastní vlasy barvíte nebo odbarvujete, doporučujeme toto provádět před reaplikací pramenů.

Na sundané prameny vlasů můžete aplikovat vyživující masku nebo sérum, aby byly před další aplikací v co nejlepší kondici. Pokud by příprava nových spojů trvala déle, můžete využít metodu Clip in, která je velmi šetrná a s aplikací si poradíte sama během pár minut. Vlasy si tedy trošku odpočinou a vy se nemusíte vzdávat délky a hustoty, na kterou jste zvyklá.

Tavící kleště a příslušenství na keratin

Výběr odstínu, délka a výměna

Co když nevyberu správný odstín nebo délku? Nevadí…

I přes širokou nabídku až 17 odstínů se může stát, že budete váhat, jakou barvu pramínků zvolit. Nikdo však nemá vlasy v jednom barevném tónu ale jde vždy o více podtónů, které dohromady tvoří odstín. V malých spojích keratinu je právě ta výhoda, že můžete odstíny kombinovat. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Často se metody s menšími spoji používají pro vytvoření melíru, aniž by se musely barvit vlastní vlasy. Nicméně naše prameny z pravých vlasů můžete tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy a u blond odstínů je možné tónování silver šamponem, který je nutné smíchat půl na půl s klasickým šamponem a ihned smýt. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Přemýšlíte nad vhodnou délkou prodloužených vlasů? Pro lepší představu je na obrázku níže slečna vysoká asi 170 cm. Kam až budou vlasy dosahovat však vždy záleží na vaší výšce. Délku můžete případně změřit od uší směrem dolů. Budete tak mít lepší odhad, kam až budou vlasy sahat a jaký bude rozdíl mezi vlastními a prodlouženými vlasy.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o lidské vlasy na Keratin pečovat?

Co dělat, aby byly vlasy v dobré kondici co nejdéle?

Údržba prodloužených vlasů není žádná věda. Nicméně je nutné myslet na to, že jednou ustřizené vlasy již nedostávají přirozenou výživu z vlasové pokožky. Jsou to tedy především výživa a hydratace, na co je nutné se zaměřit. Při dodržování několika jednoduchých pravidel budou vlasy krásné po dlouhou dobu. Připravili jsme pro vás tento návod, jak se o prodloužené vlasy co nejlépe starat.

Spoje jsou tvořeny za tepla - roztavením keratinu. Takový spoj je velmi pevný a běžně se skutečně nemusíte obávat sklouznutí. Základním pravidlem však je nečesat vlasy v mokrém stavu, protože se tím nepřirozeně napínají a na spoje i kořínky vlastních vlasů je vyvíjen nepřirozený tlak. Vyjímkou jsou kudrnaté vlasy, které češeme velmi šetrně polosuché za použití séra nebo olejíčku.

Nezničím vlasy natáčením nebo žehlením?

Tepelné úpravy jsou možné, nicméně ochrana vlasů před tepelným stylingem by ve výbavě neměla chybět. Jako naprosté maximum doporučujeme teplotu 180 stupňů. Také fénování je pro vlasy méně zatěžující, pokud použijete studenější vzduch. U kudrnatých vlasů, které jsou obecně náchylnější na vysušení, doporučujeme vyhnout se zcela tepelným úpravám.


Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Skvělý poměr kvality a ceny našich vlasů na keratin je skutečně k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které mají jen lehce ztenčené konce. Nejen díky tomu skvěle zapadají do našich středoevropských vlasů. Navíc díky REMY kvalitě je nežádoucí cuchání omezeno. Remy kvalita značí vlasy poskládané po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Keratinový granulát

Podobné produkty ze stejné kategorie