Způsoby připínání vlasů k prodloužení

Aplikace tape in vlasů

Tape in je metoda prodlužování vlasů, která se stala oblíbenou jak v kadeřnických salonech, tak i v domovech mnoha žen. Připínání vlasů je velmi jednoduché a zkušená kadeřnice zvládne vlasy prodloužit asi za 30 minut. Každá žena si s menší pomocí může vlasy přidělat také doma, ale je nutné se řídit několika pravidly.

Tipy:

  • Tape hair by neměly přijít do styku s přípravky obsahující alkohol, došlo by k narušení spojů.
  • Doporučujeme na tape in vlasy používat speciální přípravky na prodloužené vlasy. Výsledkem investice do těchto produktů bude delší životnost vlasů!
  • Spoje jsou protialergické, takže se nemusíte bát nepříjemných reakcí Vaší kůže na speciální lepící pásku na vlasech k prodloužení.
  • Vlasy by se po aplikaci neměly 48-72 hodin mýt.
  • Před mytím vlasy důkladně rozčešte.
  • Při mytí šampon nanášejte jedním směrem a to od kořínků ke konečkům vlasů.
  • Před samotnou aplikací umyjte vlasy čistícím šamponem bez zvláčňujících a pečujících složek.Nenanášejte kondicionér, stylingové a ani fixační prostředky.
  • Pokud budete chtít použít kondicionér nebo masku na vlasy, použijte ji po délce vlasů, ale ne na spoje a kořínky Vašich vlasů.

Aplikace:

Trvání: 30-120 minut

Předem si rozvrhněte kam který pásek na hlavě umístíte. K tomu Vám jako pomůcka poslouží náš obrázek.

Aplikace tape in vlasů

Při aplikaci tape in vlasů se využívá tzv. sandwich metody. Na předem určeném místě si hřebínkem nabereme tenký pásek vlasů, který pak jednodušše podlepíme vlasovým páskem k prodloužení, jenž obsahuje lepicí pásku. Vlasy na pásku přitlačíme hřebínkem a druhým páskem vlasů k prodloužení naše vlasy překryjeme shora. Obě pásky k sobě silně přitlačíme speciálními kleštěmi nebo rukou.

Pro velmi pevné uchycení doporučujeme spoj nahřát na 2-3 sekundy žehličkou a znovu pořádně umačkat.

Tato metoda je ideální pro dodání objemu i délky a spoje jsou na dotek nerozpoznatelné a neviditelné.

Posouvání spojů je u metody tape in častější, opakuje se po zhruba 4-6 týdnech.

 

Aplikace micro ring/micro loop/easy ring/easy loop vlasů

Vlasy v naší nabídce mají na svém konci uchycen micro ring (kroužek) a vlákno pro snadnou aplikaci na Vaše vlastní vlasy. Pomocí vlákna se navlékne kroužek na Váš pramen vlasů a kroužek se "zavře" speciálními kleštěmi. Toto prodloužení nevyužívá žádná lepidla ani tepelné působení, pokud jej tedy provádí proškolený odborník, je naprosto šetrné k Vašim vlasům.

Odrostlé spoje se posouvají zhruba po 3 měsících.

Aplikace vlasů k prodloužení keratinem

V případě prodloužení vlasů keratinem se svěřte do rukou proškolených odborníků. Keratin, jenž je na konci vlasových pramenů k prodloužení, se nahřeje speciálními tavícími kleštěmi, pramen k prodloužení se spojí s pramenem Vašich vlasů, keratin se tak smísí s Vašimi vlasy a prstem se spoj obkrouží. Keratin pak zatvrdne a pevně drží na vlasech.

Posouvání probíhá po zhruba 3 měsících v závislosti na rychlosti růstu vlasů.