Clip in pramínek – REMY 100% lidské vlasy – blond

Clip in pramínek – REMY 100% lidské vlasy – blond
Sleva

Clip in pramínek ze 100% lidských vlasů na jedné sponce. Délka 53 cm.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Kód zboží: AD104
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 280 Kč vč. DPH

199 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Clip in pramínek ze 100% lidských vlasů REMY - 53 cm

Pramínky jsou dlouhé 53 cm a široké 5 cm. Mají speciální Clip in sponku se silikonovým páskem. K nákupu pravých vlasů od nás dostanete navíc návod na údržbu vlasů.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, kvalita REMY
Délka
: 53 cm
Hmotnost: cca 5 gramů
Struktura: rovná

Jednotlivými Clip in pramínky můžete vlastní vlasy nejen oživit a lehce zahustit, ale také promelírovat bez nutnosti barvení. Pokud si přejete své vlasy zahustit po celé ploše hlavy, doporučujeme spíše Clip in rychlopás. V nabídce najdete také Clip in set, poskládaný z 8 různě širokých pásů pro zahuštění i prodloužení.

Clip in pramínky na sponce

Výhody Clip in metody:

Clip in jsou obecně tou nejpopulárnější formou příčesků po celém světě. Skutečně se jim v mnoha ohledech žádná jiná metoda prodloužení a zahuštění vlasů nevyrovná.

 • jednoduchá domácí aplikace
 • okamžitý efekt
 • šetrnost k vlastním vlasům
 • žádné další výdaje za kadeřnice
 • dlouhá životnost a snadná údržba vlasů
 • clip in metoda nepramínkuje
 • možnost používat podle potřeby
 • není potřeba řešit posunování spojů
Clip in příčesy umožňují za velmi krátký čas dosáhnout toho, na co běžně ženy a dívky čekají dlouhé měsíce a roky. Řešení je přitom velmi jednoduché a cenově dostupné.
 
Clip in pramínek z lidských vlasů

Jak připnout Clip in pramínky

Opravdu je zvládnu připnout sama?

Jsme si jistí, že ano! Clip in pramínky připnete během pár vteřin. Díky tomu, že jde o pramínek s jednou sponkou, je aplikace o to snadnější. Princip je stejný, jako u jiných Clip in příčesů. Rozmyslete si, kam chcete pramínek připnout. Je jen na vás, jestli připnete jeden pramínek ze strany pro doplnění hustoty nebo vícero pramínky promelírujete svůj odstín. V místě připnutí zvedněte své vlasy tak, aby vznikla vodorovná krátká pěšinka. Clip in sponku jednoduše přiklapnete na své vlasy a je hotovo. Nakonec lehce pročešte.

Skutečně na vlasech drží?
Naše Clip in vlasy mají sponky pevně přišité a jsou opatřeny silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí i z velmi jemných vlasů. Pokud si chcete být 100% jistá, můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat. Při denním nošení i sportovních aktivitách se můžete spolehnout, že naše clipy vám nebudou po hlavě ''cestovat'' - drží jako přibité.

Clip in vlasy - pramínky

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů

Jaký je princip Clip in metody?
Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů je nejrychlejší a nejšetrnější vůbec. Není divu, že také tou nejoblíbenější. Princip je v prostém připnutí k vlastním vlasům pomocí speciálních Clip in sponek se silikonovým páskem pro pevné uchycení. Aplikace trvá maximálně pár minut a nemusíte ke kadeřnici, hravě to zvládnete doma a s troškou cviku to nezabere více času než vyčištění zubů. Jde tedy o nepermanentní metodu, protože na noc clipy odepnete. Je jen na vás, jestli je budete nosit denně, občas nebo jen na zvláštní události. Radost z delších a hustějších vlasů budete mít po každém připnutí. Vlastní vlasy absolutně nezatěžují a pro pohodlí jsou sponky zaoblené. Nikde netlačí nebo nevyčuhují.
 
S připnutými Clip in pramínky se nemusíte omezovat. Zahustit a ozvláštnit si nimi můžete rozpuštěné vlasy, culík, drdol i svatební nebo jakýkoliv jiný společenský účes. Pramínky jsou z kvalitních 100% lidských vlasů a můžete je tedy upravovat žehličkou nebo kulmou, případně barvit.

Clip in vlasy - pramínky barevné

Výběr odstínu a případná výměna

Co když mi nebude vyhovovat odstín? Žádný problém...
V naší široké nabídce odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín přesně zvolit. Vlastní barva ale nikdy není úplně jednolitá. Vždy jde o více podtónů, které vytvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín pramínku, může být výsledek na pohled mnohem hezčí a přirozenější. Navíc můžete naše příčesky z pravých vlasů upravovat přelivem a blond odstíny tónovat silver šampony pro potlačení žlutého nádechu. Je nutné je smíchat půl na půl s klasickým šamponem a ihned smýt, abyste se vyvarovali fialového nádechu vlasů. Vždy doporučujeme používat kadeřnickou kosmetiku.Úpravu vlasů můžete svěřit také do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. Přesto ale pamatujte, že barvení může mít vliv na kvalitu vlasů.
 
Pramínky prodáváme v délce 53 cm. Záleží ale samozřejmě také na výšce postavy, kam až bude pramínek sahat. Jednoduše to můžete změřit od místa, kam si přejete pramínek připnout. Většinou zhruba od úrovně uší dolů.
 
V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.
 

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o Clip in vlasy pečovat

Co dělat, aby mi Clip vlasy dlouho vydržely?
Péče a údržba Clip in vlasů není nijak náročná, nicméně jde o jednou ustřižené vlasy, které již nedostávají přirozenou výživu z vlasové pokožky. Doporučujeme tedy výživě a hydrataci věnovat zvýšenou pozornost. Clip in se nemastí, jako vlastní vlasy a tudíž není potřeba je umývat tak často. Jde spíše o očištění od působení vnějších vlivů (prach z ulice, smog, déšť...) a odstranění zbytků stylingových přípravků. Clip in mají ze všech metod prodloužení a zahuštění vlasů tu nejdelší životnost. Navíc při minimálních nárocích na péči. Připravili jsme pro vás také tento návod, jak o Clip in vlasy pečovat, aby vydržely co nejdéle v dobré kondici.
Nespálím vlasy žehlením a kulmováním?
Naše příčesy z lidských vlasů můžete žehlit i kulmovat, jako své vlastní. I zde platí jistá pravidla. Nedoporučujeme provádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (jako naprosté maximum zde spíše doporučujeme 180 stupňů). Stejně je tomu i při fénování, kdy doporučujeme studenější vzduch. Pamatujte ale na to, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů. Profesionální přípravek pro ochranu vlasů před tepelným stylingem by neměl ve vaší výbavě chybět.
Fénování Clip in není problém a i zde platí, že vhodnější je nižší teplota. Pokud ovšem máte možnost, po umytí vlasy promačkejte od přebytečné vody a nechte volně uschnout.

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Poměr ceny a kvality těchto Clip in příčesků je věcí k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které dokonale zapadají do našich středoevropských vlasů a u kterých je díky REMY kvalitě omezeno cuchání. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cza my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Podobné produkty ze stejné kategorie