Clip in ofina – REMY 100% lidské vlasy – SVĚTLE HNĚDÁ

Clip in ofina – REMY 100% lidské vlasy – SVĚTLE HNĚDÁ
Sleva

Clip in ofina k připnutí a okamžité změně stylu. 100% lidské vlasy REMY kvality.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 2 320 Kč vč. DPH

999 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Clip in ofina ze 100% lidských vlasů REMY – 20 cm / 25 g

Změna účesu / image nemusí vyžadovat stříhání vlastních vlasů. Vyzkoušejte Clip in ofinu, díky které změníte styl kdykoliv budete chtít a jen za pár minut. Dramatické zkracování a dorůstání vlasů je minulostí.

Příčes v podobě ofiny má délku cca 20 cm a váží asi 25g. Ofina je v univerzálním střihu, a je jen na Vás, jestli a jak si ji upravíte. Z vnitřní strany jsou 3 speciální Clip in sponky. Vlasy jsou kvalitně přišity k látce, která není z vrchní strany vidět a díky níž drží ofina tvar. K nákupu od nás navíc dostanete návod na údržbu vlasů.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu
Kvalita: REMY
Délka
: 20-25 cm
Hmotnost: 25 g
Struktura: rovná

Ofiny mohou vypadat skvěle také v kombinaci s culíkem. Změnu nebo oživení účesu pomohou také Clip in pramínky.

 

Ofina detail

Výhody Clip in metody:

Clip in – nepermanentní metoda prodloužení a zahuštění vlasů je oblíbená po celém světě. Důvodů skutečně není málo a zde jsou ty hlavní:

 • šetrnost k vlastním vlasům
 • nemusíte stříhat vlastní vlasy pro změnu účesu / stylu
 • rychlá a snadná aplikace a proměna
 • možnost používat trvale nebo příležitostně
 • dlouhá životnost
 • nenáročná péče a údržba
 • žádné starosti s posunováním spojů
 • úspora času a peněz za kadeřníky
Clip in příčesy zaručují okamžitý efekt a budou vám dělat radost kdykoliv je připnete, ať už půjde o běžné nošení nebo zvláštní příležitost. Proměna s Clip in ofinou je o to příjemnější, že nevyžaduje žádné další náklady spojené s návštěvami kadeřnictví a nemusíte pak dlouhé měsíce i roky čekat, až vlasy dorostou.
 
 

Clip in ofina

Jak připnout Clip in ofinu

Zvládnu ofinu připnout sama?

Jistě že ano! Aplikace ofiny není žádná věda, stejně jako u jiných Clip in příčesků. I zde platí, že někdy je zkrátka potřeba to párkrát vyzkoušet. Nezoufejte, pokud se to nepodaří hned napoprvé. Ofina má z vnitřní strany 3 sponky. Ty odklapněte a přiložte ofinu tak vysoko, jak potřebujete a horní sponku zasuňte ke kořínkům a zaklapněte. Sponky po stranách přichyťte k vlastním vlasům tak, aby splynuly, lehce začeště a nakonec použijte lak na vlasy pro fixaci. Případně se můžete podívat na VIDEONÁVOD.

Bude opravdu držet po celý den?

Díky sponkám se silikonovým proužkem se sklouznutí nebo posunutí nemusíte obávat. Clip in drží pevně i na jemných vlasech. Jestli si ale chcete být naprosto jistá, můžete své vlasy u horní sponky lehce natupírovat nebo aplikovat trošku suchého šamponu, který povrch vlasů zdrsní. Ať už ofinu použijete v běžný den nebo na společenskou událost, můžete se bez obav věnovat práci i zábavě.

Připínání Clip in ofiny- prodloužení vlasů doma

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů

Jaký je princip Clip in metody?

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů je na trhu tou vůbec nejšetrnější a nejoblíbenější. Vlasy jsou u ofiny pečlivě a pevně přišity k látce ve tvaru trojúhelníku, na které jsou pak 3 sponky se silikonovým proužkem. Aplikaci Clip in příčesů zvládnou všichni bez problémů v pohodlí domova, tedy žádné výdaje na návštěvu kadeřnice ani pravidelné posunování spojů. Jde o nepermanentní metodu a stejně jako ostatní typy příčesků Clip in se na noc sundávají. Lze je nosit denně i příležitostně. Po odepnutí stačí vlasy pročesat a uložit na příště, údržba Clip in je nenáročná. Oblíbené jsou u budoucích nevěst, ale také vizážistek a kadeřnic, které pro požadovaný výsledek často musejí doplnit délku i hustotu vlasů.

S Clip in ofinou si bez obav užijete okamžitý výsledek a krásný efekt s minimální námahou. Po chvíli nošení se ofina stane oblíbeným doplňkem.

 

 

Metoda Clip in prodloužení vlasů

Výběr odstínu a případná výměna

Co když mi nebude odstín vyhovovat? Žádný problém...

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín zvolit. Nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Naše příčesky z pravých vlasů je možné tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy. Pro blondýnky je zde ještě možnost použít silver šampon na potlačení žlutých tónů, který je lepší smíchat půl na půl s klasickým šamponem a hned smýt. Předejdete tak fialovým nádechům. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Ofina je dlouhá zhruba 20-25 cm a samozřejmě není problém si ji upravit, případně se můžete zastavit u kadeřnice, která ji upraví připnutou, aby střihem dobře zapadla do vlastního účesu.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Clip in ofina remy k připnutí

Jak o Clip in vlasy pečovat

Co dělat, aby mi Clip vlasy dlouho vydržely?

Údržba a péče o Clip in vlasy není vůbec náročná, ovšem jakmile jsou vlasy jednou ustřiženy, nedostávají přirozenou výživu z pokožky. Doporučujeme tomuto tedy věnovat zvýšenou pozornost. Clip in se nemastí, jako vlastní vlasy a není potřeba je umývat tak často. Jde spíše o očištění od zbytků stylingových přípravků a působení vnějších vlivů (prach a smog z ulice, déšť...).
Clip in příčesky mají ten nejlepší poměr dlouhé životnosti a nenáročné údržby. Připravili jsme pro vás také návod na péči o Clip in vlasy.

Nespálím vlasy žehlením a kulmováním?

Naše ofiny, stejně jako další příčesky z pravých vlasů v naší nabídce, můžete upravovat žehličkou nebo kulmou, stejně jako své vlastní vlasy. I zde platí jistá pravidla. Nedoporučujeme provádět jakékoliv úpravy na vlhkých vlasech. Teplota nesmí přesáhnout 200 stupňů (u prodloužených vlasů doporučujeme spíše 180 stupňů), stejně tak při fénování doporučujeme studený vzduch. Pamatujte ale, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů a proto doporučujeme mít ve výbavě profesionální přípravek na ochranu před tepelným stylingem.

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Poměr ceny a kvality těchto Clip in příčesků je věcí k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které dokonale zapadají do našich středoevropských vlasů a u kterých je díky REMY kvalitě omezeno cuchání. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Podobné produkty ze stejné kategorie