Clip in příčesek culík/cop 100% lidské vlasy 60cm - přírodní/světlejší blond

Clip in příčesek culík/cop 100% lidské vlasy 60cm - přírodní/světlejší blond
Sleva

Dlouhý elegantní příčes v podobě Clip in culíku v délce 63 cm s gramáží 100 g. Pravé lidské REMY vlasy.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 4 970 Kč vč. DPH

3 899 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Clip in culík ze 100% lidských vlasů REMY kvality – 63 cm/100 g

Toužíte svoji image v mžiku proměnit a mít elegatní a přitom praktický účes? Příčes v podobě culíku bude tím pravým pro vás.

Clip in culík v délce 63 cm má 100 g a dodá vlasům okamžitě délku a objem. Zaručuje bohatý krásný účes během minuty. Příčes není příliš těžký a nošení tedy není nepohodlné. Zkrátka si jej zamilujete v momentě, kdy mrknete do zrcadla. Z culíku můžete vytvořit také drdol nebo cop.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, REMY
Délka
: 60- 63 cm
Hmotnost: 100 gramů
Struktura: rovná

Vlasy jsou pevně přišity k látce, která není z vrchní strany vidět. Zespod najdete pro uchycení kovové ''háčky'' a ze strany oddělený pramínek pro omotání/zakrytí spoje. K nákupu od nás navíc dostanete návod na péči o Clip in příčesy.

V případě, že hledáte o něco kratší, případně lehčí culík, doporučujeme 50 cm/80 g.

Clip in příčes detail - culík

Výhody Clip in culíků:

Tento typ příčesů je velmi populární a využívají jej ženy a dívky po celém světě. Výhod Clip in culíků skutečně není málo.

 

 • okamžitý efekt prodloužení a zahuštění
 • šetrnost k vlastním vlasům
 • jednoduchá domácí rychlá aplikace
 • žádné výdaje za kadeřnici, žádné posunování spojů
 • lze používat trvale i jen příležitostně
 • snadná údržba
 • dlouhá životnost
 • nadčasový moderní účes
 • ke sportovnímu, business i společenskému outfitu
Dlouhý hustý cop podtrhuje ženskost a nikdy nevyjde z módy. Je jen na vás, jestli budete nosit culík vyčesaný nahoře nebo spíše níž. Nezáleží, jestli jím doplníte business nebo sportovní outfit. Vždy bude vypadat skvěle. Upravit si jej můžete podle vlastních potřeb.
 

Příčesy - culíky remy

Jak Clip in culík připnout?

Zvládnu to určitě sama?

Bezpochyby ano! S clip in culíkem skutečně nemusíte ke kadeřnici. Jednoduše si nejdříve uděláte culík z vlastních vlasů, který by měl mít délku alespoň 15 cm. Jak vysoko záleží na vás. Použijte pevnější gumičku. Z vnitřní strany culíku je přišitá trojice ‘‘zobáčků‘‘, které včešete do vlastního culíku tak, že budou za gumičku zaháknuté. V této chvíli utáhnete suchý zip a omotáte pramínkem. Níže v popisu najdete také VIDEONÁVOD.

Bude culík držet celý den?

Ano, spolehlivě a to i při sportovních aktivitách. Díky kovovému zobáčku, pevné gumičce, suchému zipu i pramínku navíc, se culík zkrátka nehne. Pokud si chcete být skutečně jistá, můžete spoj ještě ''pojistit'' další gumičkou nebo sponkou. Uvidíte sama, že po jednom nebo dvou připnutích budete vědět, jak na to.

Připnutí Clip in culíku

Clip in metoda prodloužení a zahuštění vlasů

Jaký je princip Clip in metody?

Metoda Clip in je jednoznačně tou nejšetrnější a nejrychlejší na trhu. Ať už jde o Clip in sety, pásy, ofinu nebo právě culíky. Aplikace nevyžaduje návštěvu kadeřnice, ani posunování spojů a tudíž jde také o metodu nejúspornější. Ať už z hlediska času nebo peněz.

Příčes v podobě culíku obvykle není připnutý pomocí klasických clip in sponek, ale drží na Vašem vlastním culíku za pomoci ''háčku''. Nejen tedy, že pevně drží, ale navíc vypadá přirozeně a okamžitě si na něj zvyknete. Nosit jej můžete denně nebo příležitostně, záleží jen na vás. K vlastním vlasům je naprosto šetrný a nijak je nepoškodí ani při častém nošení. Jedná se o nepermanentní metodu, což znamená, že culík vždy před spaním odepnete, pročešete a je připravený na další použití.

Culík můžete nosit vyčesaný vysoko na temeni (díky spodní látce bude krásně držet tvar) nebo níž. Z příčesu můžete udělat také krásný společenský účes, drdol nebo zapletený cop. Jelikož jde o pravé lidské vlasy, tepelné úpravy nejsou problém. Stejně jako tónování přelivy.

Clip in culíky remy

Výběr odstínu, délka a případná výměna

Co když nevyberu přesný odstín nebo vhodnou délku? Nevadí...

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín zvolit. Nikdo nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které tvoří vlastní odstín. Pokud tedy zvolíte lehce odlišný odstín, může být výsledek o to hezčí a přirozenější. Naše příčesky z pravých vlasů je možné tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy. Pro blondýnky je zde ještě možnost použít silver šampon. Smíchejte jej půl na půl s klasickým šamponem a hned smyjte. Předejdete tak fialovým nádechům. Barvení můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. I tak ovšem pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Přemýšlíte, jakou délku culíku zvolit? Kam zhruba bude culík dosahovat? Záleží vždy na výšce, tedy úplně obecně to říct nelze. Pro představu se podívejte na obrázek níže (slečna měří asi 170cm). Udělejte si culík v úrovni, v jaké jej pravděpodobně budete chtít nosit. Od gumičky poté jen změřte 50 nebo 60 cm.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, okamžitá výměna zdarma není problém.

Jak vybrat délku culíku

Jak o Clip in příčes pečovat

Co dělat, aby mi culík dlouho vydržel?

Péče o Clip in příčesky není nijak náročná, ale přesto doporučujeme věnovat pozornost hydrataci a výživě, jelikož jednou ustřižené vlasy nemají přirozenou výživu z vlasové pokožky. Culíky a Clip in vlasy obecně se nemastí, jako vlastní vlasy a tudíž není potřeba umývat je tak často. Jde spíše o očištění vlasů od působení vnějších vlivů (prach z ulice, smog, déšť atd.) a odstranění zbytků stylingových přípravků. Clip in mají ze všech metod tu nejdelší životnost a zároveň minimální nároky na péči. Připravili jsme pro vás také tento návod na péči a údržbu Clip in vlasů.

Nespálím vlasy žehlením a kulmováním?

Naše příčesky z pravých vlasů můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná, jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Mějte na paměti, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů. Profesionální přípravek na ochranu vlasů před teplem doporučujeme mít ve výbavě.

Fénování Clip in není problém a i zde platí, že vhodnější je nižší teplota. Pokud ovšem máte možnost, po umytí vlasy promačkejte od přebytečné vody a nechte volně uschnout.

 

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Poměr ceny a kvality těchto Clip in příčesků je věcí k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které dokonale zapadají do našich středoevropských vlasů a u kterých je díky REMY kvalitě omezeno cuchání. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Videonávod - aplikace Clip in culíku

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Specialista na prodlužování vlasů, odborné poradenství v péči o vlasy, kadeřník a vizážista.

"Clip in vlasy jsou podle mého názoru nejlepší volbou pro ženy a dívky, které nechtějí opakovaně docházet do kadeřnických salonů na posunutí spojů, jako je tomu u ostatních metod prodlužování vlasů."

"Tyto Clip in vlasy běžně používám do svatebních a společenských účesů. Většina svatebčanů pak jen obdivně kouká na nevěstu a diví se, jakým kouzlem jí narostly tak krásné dlouhé a husté vlasy během tak krátké doby. Naše Clip in příčesky se již ''účastnily'' i několika soutěží krásy a dokonce s finalistkami cestovaly i za oceán."

"Kvalita a zpracování těchto vlasů je na vysoké úrovni a v poměru k dané ceně jde opravdu o skvělou nabídku. Samozřejmě je ale nutné si uvědomit, že vlas je jednou ustřižený a přirozenou výživu z pokožky hlavy již nedostává. Proto doporučuji věnovat péči zvýšenou pozornost."

"Mějte své příčesky prostě rády, jakoby to byly Vaše vlastní vlasy, odrazí se to pak na dlouhé životnosti."

Podobné produkty ze stejné kategorie