Loréal Hair Touch Up krycí sprej

Loréal Hair Touch Up krycí sprej
Sleva

Krycí korektor na vlasy je skvělým pomocníkem nejen při zakrývání šedin a odrostů, ale i při maskování příčesků – a my Vám prozradíme jak jej použít!

  • Více informací
  • Dotaz na produkt
  • Dostupnost: SKLADEM
  • Doručení: může být u vás již v úterý 16.04.2024
  • Původní cena: 369 Kč vč. DPH

329 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

Hair Touch Up krycí sprej

Sprej na odrosty a šediny není na trhu novinkou, vyrábí jej celá řada značek a během chvilky díky němu zakryjete výše zmíněné nedokonalosti. To už jistě víte, ale co možná nevíte je fakt, že tento produkt je výborný také k dokonalému zamaskování clip in příčesků.

Zajímá Vás, jak na to? Jakmile si na své vlasy připnete clip in příčesky, na každý clip pás zvlášť nahoru (na šev a pod něj) nastříkejte Loréal krycí sprej. 

Odstín spreje volte podle barvy odrostů, které máte u hlavy. Například jste-li barvená blondýna s tmavším odrostem dohněda, zvolte světle hnědý korektor. Vaše clip sada je světlá a tím pádem je světlý i šev, ten pak může prosvítat mezi vašimi vlasy, když máte tmavší odrost. Díky tomuto krycímu spreji a přestříkání horní části příčesků, vytvoříte maximalně přirozený efekt a spoj již nebude tak nápadný a prosvítající.

Výhodou je i to, že jej můžete z vlasů umýt, tzn. jestliže si vlasy dobarvíte a odrost již nemáte, uvítáte pro změnu právě původní světlý šev.

Popis a bližší informace

Loréal Professionnel Hair Touch Up má skladné balení a speciální mikrodifuzní trysku, která zajistí přesnou aplikaci.

Korektor krásně kryje, rychle zasychá a nedělá na vlasech fleky. Umýt jej můžete kdykoliv budete chtít klasickým šamponem.

Produkt je vhodný pro všechny typy vlasů.

Před aplikací doporučujeme přípravek protřepat a stříkat ze vzdálenosti 10-15 cm. Nastříkané vlasy nechte cca 1 minutu proschnout.

Podobné produkty ze stejné kategorie