Clip in rychlopás 43cm vlnitý – přírodní černá

Clip in rychlopás 43cm vlnitý – přírodní černá
Sleva

Hustější vlasy díky vlnitému Clip in rychlopásu ze 100% lidských vlasů. Délka 43 cm s gramáží 70 g.

 • Více informací
 • Dotaz na produkt
 • Dostupnost: SKLADEM
 • Doručení: může být u vás již v úterý 23.07.2024
 • Původní cena: 2 920 Kč vč. DPH

2 190 Kč vč. DPH

Detailní informace o produktu

vlnitý Clip in rychlopás ze 100% lidských vlasů REMY - 43 cm/70 g

Hledáte způsob jak si okamžitě a šetrně zahustit vlasy? Clip in rychlopás je pravděpodobně tím pravým pro vás.

27 cm široký pás krásných kvalitních lidských vlasů, s pěti speciálními clip in sponkami, který dodá objem po celé šířce hlavy. Připnutí hravě zvládnete a zabere jen chvilku.

Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, REMY
Délka
: 43 cm
Šířka pásu: 27 cm
Hmotnost: 70 gramů
Struktura: vlnitá (vlasy jsou vlněny uměle,tzn. mohou se časem narovnávat, na tuto skutečnost se tedy nevztahuje záruka)

Při nákupu Clip in od nás dostanete navíc 3 náhradní sponky zdarma a také jednoduchý návod na péči a údržbu vlasů. Pokud si přejete vlastní vlasy také prodloužit, doporučujeme Clip in set pásů, případně kombinaci obojího pro dosažení optimálního výsledku.

Rozložení vlasových pásů v clip in setu

Výhody clip in metody a rychlopásu:

Metoda Clip in je bezesporu tou nejoblíbenější. Prodloužení a zhuštění vlasů pomocí Clip in je rozšířeno po celém světě.

 • snadná aplikace a okamžitá proměna
 • samoaplikační metoda, nemusíte ke kadeřnici
 • naprostá šetrnost k vlastním vlasům
 • úspora času a financí, nestrávíte hodiny v salonech
 • jednoduchá údržba a dlouhá životnost
 • lze nosit každodenně i příležitostně
 • clip vlasy nepramínkují
 • nepermanentní metoda – žádné posunování spojů
 
Rychlopás můžete nosit denně i příležitostně. Skvěle se hodí také do společenských účesů, kdy je občas potřeba dodat objem. S Clip in metodou vás navíc nečekají dodatečné náklady na pravidelné návštěvy kadeřnice z důvodu posunování spojů, jako je tomu u permanentních metod.

Clip in vlasy k prodloužení

Jak připnout Clip in pás?

Opravdu to zvládnu sama?

Jsme si jistí, že ano! Je to skutečně tak jednoduché a rychlé, že i čistění zubů zabere více času. Napoprvé to možná bude chtít pár minut navíc, nicméně uvidíte sama. S troškou cviku zabere aplikace méně než 5 minut. Pro lepší představu se můžete podívat na TENTO videonávod. Zhruba v úrovni uší uděláte vodorovně pěšinku a po celé šířce hlavy pás připnete. Začnete prostřední sponkou a pokračujete do krajů.

Nemůže se stát, že pás sklouzne?

To opravdu nehrozí. Sponky jsou opatřeny silikonovým proužkem, který zabraňuje sklouznutí i z těch nejjemnějších vlasů. Při běžných denních aktivitách i sportu bude pás pevně držet. Pokud si ale chcete být 100% jistá, můžete své vlasy v místě připnutí lehce natupírovat nebo aplikovat trošku suchého šampónu, který povrch vlasů zdrsní. Naše clip in vlasy Vám nebudou po hlavě ‘‘cestovat‘‘ - na vlasech drží jako přibité.

Připínání Clip in - prodloužení vlasů doma

Zahuštění vlasů Clip in metodou

Jaký je princip Clip in metody?

Způsob zahuštění vlasů pomocí Clip in je skutečně tím nejšetrnějším. Sponky, které jsou na vlasových pásech přišity, vlastní vlasy nijak nezatěžují a pro vlastní pohodlí jsou také mírně zaoblené. Nikde vás nebude nic tlačit. Jde zkrátka jen o připnutí, které zvládnete v pohodlí domova během pár minut, i rychleji. Clip in metoda je navíc šetrná také k vaší peněžence. Pravidelné posunování spojů vám nebude dělat starosti, Clip in jednoduše před spaním odepnete, lehce pročešete a jsou připraveny na další použití. Nosit je můžete denně, příležitostně, záleží jen na vás.

Skvěle se hodí pro zahuštění vlasů do společenských účesů, oblíbené jsou především u budoucích nevěst. Jde o pravé vlasy a úpravy kulmou nebo žehličkou nejsou problém stejně tak můžete upravit i barvu. Pokud ale vyberete lehce odlišný odstín, můžete tím své vlasy lehce promelírovat.Metoda Clip in prodloužení vlasů

Výběr odstínu, délky a výměna

Co když mi nesedne odstín nebo délka? Nevadí..

V naší široké nabídce až 17 odstínů si vybere většina zákaznic. Může se ale stát, že budete váhat, jaký odstín přesně padne k vašim vlasům. Nikdo však nemá vlasy v jednom barevném tónu. Vždy jde o více podtónů, které vytvoří vlastní odstín. V případě, že zvolíte lehce odlišný odstín, může výsledek vypadat přirozeněji a ještě lépe. Naše Clip in příčesky z pravých vlasů můžete navíc také tónovat a barvit. Doporučujeme kadeřnické barvy. U blond vlasů je možné použít silver šampon, smíchaný půl na půl s klasickým šamponem, který po aplikaci ihned smyjete. Potlačíte tím žluté tóny blond a zároveň předejdete fialovým nádechům. Úpravy můžete svěřit do rukou kadeřnice, která má s prodlouženými vlasy zkušenosti. Nicméně i tak pamatujte, že barvení může ovlivnit kvalitu vlasů.

Výběr délky rovněž není nijak těžký. Na obrázku níže je slečna měřící asi 170 cm. Metrem můžete změřit, kam až budou prodloužené vlasy sahat. Měřte vždy od úrovně uší směrem dolů. Uvidíte jaký rozdíl bude mezi vlastními a prodlouženými vlasy. Vzhledem k tomu, že pás slouží primárně pro zahuštění, neměl by být výrazně delší, než vlastní vlasy a to z důvodu splynutí hustoty. Pokud si přejete dodat i délku, nejen objem, podívejte se na naši nabídku Clip in setů.

V případě, že vám zboží přeci jen nebude vyhovovat, výměna není problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Jak o Clip in vlasy pečovat

Co dělat, aby mi Clip vlasy dlouho vydržely?

Péče o Clip in vlasy není nijak náročná, ale přesto doporučujeme věnovat pozornost výživě a hydrataci, jelikož vlasy jsou přece jen už jednou ustřiženy a nedostávají tak přirozenou výživu z vlasové pokožky. Clip in se nemastí, jako vlastní vlasy a tudíž není potřeba je umývat tak často. Spíše jde o očištění od působení vnějších vlivů (déšť, smog, prach z ulice atd.) a odstranění zbytků stylingových přípravků.
Clip in vlasy mají ze všech metod tu nejdelší životnost při minimálních nárocích na péči. Připravili jsme pro vás také tento návod na péči a údržbu Clip in vlasů.

Nespálím vlasy žehlením a kulmováním?

Naše příčesky z pravých vlasů můžete žehlit i kulmovat. Pravidla jsou stejná, jako pro úpravu vlastních vlasů, tzn. neprovádět úpravy na vlhkých vlasech a nepřesahovat teplotu 200 stupňů (zde doporučujeme jako úplné maximum spíše 180 stupňů). Mějte na paměti, že tepelné úpravy mohou mít vliv na kvalitu vlasů. Profesionální přípravek na ochranu vlasů před teplem doporučujeme mít ve výbavě. Po natočení nechte vlasy chvíli položené, aby se vlastní vahou opět nesrovnaly.

Fénování Clip in vlasů není problém a i zde platí, že vhodnější je nižší teplota. Nejideálnější je vlasy promačkat přes ručník od přebytečné vody a nechat volně uschnout. Poté aplikovat vyživující olejíček nebo sérum.

 

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnou cenu!

Poměr ceny a kvality těchto Clip in příčesků je věcí k vyzdvihnutí. Jde o pravé lidské vlasy evropského typu, které dokonale zapadají do našich středoevropských vlasů a u kterých je díky REMY kvalitě omezeno cuchání. Vlasy s označením REMY jsou poskládány po směru růstu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlední řadě jsme tady pro Vás :)

Pro radu ohledně výběru nám můžete poslat fotku na denním světle do emailu info@clip-vlasy-levne.cz a my Vám rychle pomůžeme.

V případě, že není výsledek podle Vašich představ, nemusíte zoufat. Výměnu nepoužitého zboží nabízíme až do 60 dní! Jak postupovat si můžete přečíst zde.

Clip in sponky

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Specialista na prodlužování vlasů, odborné poradenství v péči o vlasy, kadeřník a vizážista.

"Clip in vlasy jsou podle mého názoru nejlepší volbou pro ženy a dívky, které nechtějí opakovaně docházet do kadeřnických salonů na posunutí spojů, jako je tomu u ostatních metod prodlužování vlasů."

"Tyto Clip in vlasy běžně používám do svatebních a společenských účesů. Většina svatebčanů pak jen obdivně kouká na nevěstu a diví se, jakým kouzlem jí narostly tak krásné dlouhé a husté vlasy během tak krátké doby. Naše Clip in příčesky se již ''účastnily'' i několika soutěží krásy a dokonce s finalistkami cestovaly i za oceán."

"Kvalita a zpracování těchto vlasů je na vysoké úrovni a v poměru k dané ceně jde opravdu o skvělou nabídku. Samozřejmě je ale nutné si uvědomit, že vlas je jednou ustřižený a přirozenou výživu z pokožky hlavy již nedostává. Proto doporučuji věnovat péči zvýšenou pozornost."

"Mějte své příčesky prostě rády, jakoby to byly Vaše vlastní vlasy, odrazí se to pak na dlouhé životnosti."

Podobné produkty ze stejné kategorie